2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم زندگیمو خراب میکنن🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بخدا شوهر منم اصلااااااا بدی هاشونو نمیبینه فقط کافیه یه کلمه از دهن می یه حرفی به شوخی دربیاد د ...

تو منی یا من تو؟؟؟!!!!!!! 

تازه وقتی خانوادش بهم بی حرمتی میکنن مثلا بچم عمل جراحی کرد حالشو نپرسیدن، به شوهرم گلگی میکنم میکه ببین جیکار کردی که شتاختنت!!!!

2728
شوهرمو چه کنم که ۲۴ ساعته جسبیده بهشون اصلااااااا بدی هاشونو نمیبینه!!!!!

منم اینجوری بودم

دیدم هرچقد کاراشونو تعریف میکنم و طلبکار میشم شوهرم طرف اونارو میکیره

ولی ب مرور یاد گرفتم بزارم هم خودش ببینه هم اینکه خیلی باملایمت براش میکفتمو دیگه غر نمیزدم

الان میدونه کرم از اوناس و اونا چشم دیدن منو ندارن

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
تو منی یا من تو؟؟؟!!!!!!!  تازه وقتی خانوادش بهم بی حرمتی میکنن مثلا بچم عمل جراحی کرد حالشو ن ...

وای خدا چرا این مردا اینجورین فقط عمرمون داره تلف میشه هر چی بدبختی و دعوا تو زندگیمون سر این خانوادشونه اونا نبودن واقعا نصف بیشتر دعواهامون هم نبود

اهان میشه بیشتر توضیح بدی؟کاش منم یاد بگیرم

مثلا من قبلا همش باهاشون شوخی میکردم

الان دیگه خیلی محدود

از جام پامیشدم میرفتم میشستم پیششون الان دیگه برسم یه جا رو در نظر میگیرم میشینم خودمم سبک نمیکنم برم پیششون 

قبلا اگه سوخی ای میکردن حتی ناراحت میشدم لبخند میزدم 

اما الان اگ شوخی بدی کنن یا مودبانه جواب میدم یا خیلی جدی نگاهشون میکنم بفهمن حرفشون جالب نیست

سعی میکنم حرف جدی بزنم باهاشون بیشتر تا حرف های خنده دار و جوک

و اینکه سعی میکنم کمتر ببینمشون

کمتر حرف میزنم تا کمتر بشنوم 

2740
میگی بهتر ولی با رفتاراشون آدمو ضایع میکنن انقدر تحویلت نمیگیرن انگار نیستی

ببین خواهر شوهر بزرگه من که زبونش ۳ متره هر چیزی که دلش بخاد میگه به آدم هرچیییییزی..بعد شوهرم بگم میگه شوخی کرده واقعا حالم ازشون داره بهم میخوره دیگه نمیدونم چندسال باید تحمل کنم تازه الان ۴ ساله عروسی کردیم

وای خدا چرا این مردا اینجورین فقط عمرمون داره تلف میشه هر چی بدبختی و دعوا تو زندگیمون سر این خانواد ...

بخدا خانوادشو پرکردناشونو دخالتاشون نبود منو شوهرم انقدر از چشم هم نمیفتادیم

من اینکارو کردم الان تو جمع ۳۰ نفره تنها شدم ، هممون کنار هم میشینیم ولی باهم پچ پچ میکنن و میخندن م ...

خیلی هم عالی

من الان این حرکتو یوقتایی میبینم ازشون ولی اصصصصلا برام مهم نیست، 

اتفاقا خوبه مث مگس زیر گوشمون وز وز ندارن

مهم ارامشیه که دیگه دارم دورم

هرچندا انقد خاله زنک و ‌درگیر من هستن پشت سر میگن شوهرمم تا جایی بتونه جوابشونو میده ولی خب حرفای پشت سر جاشون همون پشت سره و نباید خودتو درگیرش کنی

بخدا خانوادشو پرکردناشونو دخالتاشون نبود منو شوهرم انقدر از چشم هم نمیفتادیم

وآقا خدا از روزمین برشون داره چقدر زندگی منو شوهرم خوبه ولی وقتی اونا یچیزی میگن کلا از این رو به اون رومیشه و اوقاتمون چقدر تاخ میشه چقدر بحث میکنیم

ببین خواهر شوهر بزرگه من که زبونش ۳ متره هر چیزی که دلش بخاد میگه به آدم هرچیییییزی..بعد شوهرم بگم م ...

مثل مادرشوهر من ، شوهرم خودش با خانواده ی من قطع رابطس، بعد بمن میگه بخاطر من جواب خانوادمو نده، یبار شوهرم کفت خانومم کله پاچه خیلی خوب درست میکنه خیلی خوشمزه میشه منم گفتم آره باید یبار درست کنم کله پاچه هام خیلی خوشمزه میشه، مادرشوهرم تو جمع با لبخند گفت مگه گوسفندی که کله و پاچتو بخوریم؟؟؟!!!!!!