2733
2734
عنوان

تا حالا شده شب اصلا خوابتون نبره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 84 پست
احتمالا فشار روته .. من یه بار ۷۲ ساعت یه لحظه ام خوابم نبرد و خوابمم نمیومد ترسناک بود

چرا؟؟؟

بعدش چی شد ک‌ خوابت برد؟ چقدر خوابیدی؟

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
اره من هرشب  بچها یه سوال بپرسم کسی بلده راهنماییم کنه  دخترم میگه واژنم یه کم بوی بد می ...

چند سالشه ؟ 

لباساش پلاستیک نباشه یه دور همه خشتکاشو با صابون و فشار دست بشور و جلو آفتاب پهن کن 

رو شستن دسشویی حساسیت بیشتر داشته باش و ضدعفونیش کن ...

حمام مرتب 

بعد توالت دستمال نخی مخصوص براش بزار خودشو خشک کنه 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سونوگرافی از رو شکم انجام بدید خوب به هر حال اگه کیست یا چیزی باشه معلوم میشه

کیست داشته 

با تنبلی 

الان میخوام میزان ذخیره و عفونت هاش بینم رفع شده یا داره 

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
دو روز قبل تو جاده چپ کردیم خدارو هزار بار شکر سالمیم  بدن درد و گردن دردم ولی هنوز فشار ...

خدا رو شکر بخیر گذشته, دیگه خوشحال باش غصه نخور

برای سلامتی امام زمان صلوات
بره کما چی یا تشنج کنه  دارو پیشنهاد ندید مگه از فشار خون و وزن و بیماری هاش خبر دارید ؟  ...

عزیز وقتی اطلاع نداری جبهه نگیر قرص هورمون ملاتونینه حتی بچه چهار ساله هم میخوره تو بدن هورمون ملاتونین هست وقتی ک سن بالا میره این هورمون که همون هورمون خوابه کم میشه حالا این قرص هورمونو تو بدن زیاد میکنه 

عزیز وقتی اطلاع نداری جبهه نگیر قرص هورمون ملاتونینه حتی بچه چهار ساله هم میخوره تو بدن هورمون ملاتو ...

بله ولی همین قرص ممکنه حساسیت بده یا در مواقعی عوارض بده بهتره با پزشک مشورت کنه

برای سلامتی امام زمان صلوات
2738
ی سوال کلیدینیوم سی خواب آوره؟

نه .برا معده درد عصبی بیشتر استفاده میشه یه کوچولو ارامبخش داره که در حد خواب نیست

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
خدا رو شکر بخیر گذشته, دیگه خوشحال باش غصه نخور

اون صحنه حادثه جلو چشمم هست

دوست دارم برم یه جا تنها باشم فقط گریه کنم

بغض دارم نمیتونم گریه کنم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
عزیز وقتی اطلاع نداری جبهه نگیر قرص هورمون ملاتونینه حتی بچه چهار ساله هم میخوره تو بدن هورمون ملاتو ...

فردا میرم روانپزشک ،اگه صلاح دید بهش بگم تجویز کنه برام 😢

چرا؟؟؟ بهدش چی شد ک‌ خوابت برد؟ چقدر خوابی‌دی؟

مثل سنگ سرد شده بودم بی درد و خیره به در و دیوار بی خیال حال عجیبی بود ...

آره بلدش خوابیدم یادم نیست چقدر ۵ سالی گذشته ازش

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
چند سالشه ؟  لباساش پلاستیک نباشه یه دور همه خشتکاشو با صابون و فشار دست بشور و جلو آفتاب پهن ...

۱۹ سالشه گلم  مرررسی عزیز دلم 

یه بار کیست و تنبلی داشته 

ولی خب الان ۳۸ روزه پریود نشده 

پریود نامنظم داره البته ۴ ماه بود درست شده بود الان باز نیومده

الان میگه یه کم لگن درد دارم 

میترسم عفونت لوله یا عفونت شدید رحم گرفته باشه 

خیییلی رعایت میکنه خیییلی 

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄