2737
2739

بدون قرص و این چیزا 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

4 شیره

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
هبچ روشی قرص فقط

امتحان کردم ج نداده

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
امتحان کردم ج نداده

قرصتو عوض کن

بعضی قرصهای اهن برای بعضیا اصلا جواب نمیدن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2740
عرق بیدمشک و خرمای بم بعد زایمان کم خونی شدید داشتم جودی که دکتر گفته بودی روزی دوتا قرص آهن بخورم ه ...

من ۵سال پیش سزارین کردم دکتر گفت ۲تا قرص آهن بخورم اما اصلا وقت نمیکردم ..‌چندروز خوردی؟؟

شما باید اول علت کم خونی و شدتش رو بدونی تا راه درمانش رو پیدا کنی اگه ژنتیکیه که درمان نداره اگه به خاطر تغذیه ی بده باید تغذیتو درست کنی اگر به خاطر خونریزیه زیاده باید علت خونریزی رو برطرف کنی اگر کم خونیتون شدید باشه با تغذیه برطرف نمیشه و اینم بدونید منایع آهن گیاهی مثل اسفناج یا شیره ها شاید سطح آهن بالایی داشته باشن اما فرمول آهنشون طوریه که زیاد تو بدن جذب نمیشن بهترین منبع طبیعیه آهن قابل جذب برای بدن گوشت قرمز هست