2737
2734
چرا عزیزم میشی کی گفته اگه شدید باشه دیر تر میشی من راحت باردار شدم 

😘

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سردیجات حذف کن برنج لبنیات مخصوصا دوغ گوشت گوساله مرغ ترشی ها فست فود ها نوشابه ها میوه های سرد مخصو ...

سریجات حذف؟؟؟

گرمیجات بخورم درسته؟؟؟

چرا نون فقط سنگک؟؟؟اخه چیزی نمیمونه که بخورم

برنج باید حذف بشه یا کم؟؟؟

نونی نیست غیر سنگک؟؟؟

نترس گلم من پلی کیستیکم دو تا بچه هم دارم

😍😍

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
2731
سرخ کردنیم نخور

مجردم خونه بابا😅 و چون  شاغلم مامانم کلا آشپزی می‌کنه متاسفانه مجبورم وقتی درست میکنه بخورم

سریجات حذف؟؟؟ گرمیجات بخورم درسته؟؟؟ چرا نون فقط سنگک؟؟؟اخه چیزی نمیمونه که بخورم برنج باید حذف ب ...

سردیجات  آره حذف کنی حالا یذره هم خوردی عیب نداره مثلا ۵ تا قاشق برنج خوردی عیب ندارد نون سنگک سالم تره چرا نمیشه من اینجوری می‌خوردم مثلا پنیر اگه خواستی بخوری با گردو صبحونه من حلوا ارده می‌خوردم همهغذاها با نون

2740
سردیجات  آره حذف کنی حالا یذره هم خوردی عیب نداره مثلا ۵ تا قاشق برنج خوردی عیب ندارد نون سنگک ...

فک کردم برنج باید کم خورد اشکال نداره😐ولی ماکارانی حذف کردم کامل

شهرمون سنگک همه جا نداره منم مجردم خونه بابامم برا این نمیتونم بگم فقط سنگک بخرن

میشه در مورد کربوهیدرات بگی دقیقا چیا هستن؟؟؟

اگه خورشت درست کردیم گوشت داخلش بود میشه بدون گوشت بخورم یا کلا باید جدا درست کنم بدون گوشت؟؟؟

فک کردم برنج باید کم خورد اشکال نداره😐ولی ماکارانی حذف کردم کامل شهرمون سنگک همه جا نداره منم مجرد ...

چرا بدون گوشت بخوری؟ حالا نون دیگه میخوری کم بخور نون باگت اصلا خوب نیست

اره اینا رو نمیخورم ولی میگن لبنیاتم خوب نیس کربوهیدراتم زیاد خوب نیس

اگه بخاطر سردی لبنیات میگین در کنارش یه چیز گرم بخورین مثلا با شیر خرما یا عسل تو ماست نعنا و پونه و ... بریزین کنار پنیر گردو بخورین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706