2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رعایتش خیلی سخته😥 همه چیزای مفید گرونن. همه چیزای مورد علاقت مضر میشن و باید حذفشون کنی، دیگه زندگی چه لذتی داره اینجوری که هی بخوای لقمه هات رو بشماری و چیزایی که دوست داری رو نتونی بخوری؟

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2720

فست فود و خوراکیهای دارای مواد نگهدارنده و قند و شکر و شیرینیجات رو محدود کنید در کنارش روزانه  نیم ساعت ورزش یا حد اقل پیاده روی کنید نیازی نیست دیگه خودتونو  عذاب بدین 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
رعایتش خیلی سخته😥 همه چیزای مفید گرونن. همه چیزای مورد علاقت مضر میشن و باید حذفشون کنی، دیگه زندگی ...

اره دقیقا من الان نمیدونم چی بخورم😐راستش میتونم رعایت کنم ولی نمیدونم چی بخورم اکثرا چیزا خوب نیستن یا به قول شما گرونن

باید بشقابت رو به ۴ قسمت تقسیم کنی. دو چهارم سبزیجات و سالاد، یک چهارم پروتئین، یک چهارم کربوهیدرات

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2714

سردیجات حذف کن برنج لبنیات مخصوصا دوغ گوشت گوساله مرغ ترشی ها فست فود ها نوشابه ها میوه های سرد مخصوصا هلو سالاد ها 

گرمیجات دارچین سیاه دونه عسل طبیعی خرما گردو نون فقط سنگک گوشت شتر و گوسفند ،حلپا ارده

گرده نخل خرما خوبه برای بارداری 

دیگه همینا یادمه 

تنها چیزی ک رعایت میکنم اینه سعی میکنم قند و شکر کمتر مصرف کنم اما بازم از دستم در میره

خیلی هم میترسم از مشکلات بعد از ازدواج پلی کیستیک ها

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
فست فود و خوراکیهای دارای مواد نگهدارنده و قند و شکر و شیرینیجات رو محدود کنید در کنارش روزانه   ...

اره اینا رو نمیخورم ولی میگن لبنیاتم خوب نیس

کربوهیدراتم زیاد خوب نیس

اگه برای بارداری میگی من پلی کیستیک بودم و بدون هیچ درمانی باردار شدم

یه چیزی که همیشه پلی کیستیک ها رو میترسونن راجبش همین بارداریه، همینم باعث میشه آدم بترسه از اینکه نکنه ازدواج کنم بچه دار نشم

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
2706