2737
2739
عنوان

نداشتن میل به غذا در سه ماهه اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 3539 بازدید | 30 پست
تا اوایل چهار یا اخراش؟ من گرسنم هست ولی بدم میاد از همه چی  الانم دارم صبحانه شربت گلاب میخو ...

نه اولش سه ماهم تموم شدخیلی لاغرشده بودم منم گشنه میشدم ضعف میکردم امابه غذانگاه میکردم نمیتونستم بخورمش به دکترگفتم برام اونونوشت خیلی تاثیرداشت

نه اولش سه ماهم تموم شدخیلی لاغرشده بودم منم گشنه میشدم ضعف میکردم امابه غذانگاه میکردم نمیتونستم بخ ...

منم دو هفته دیگه وارد ۴ میشم دعا کن زود خوب بشم دیگه خسته شدم 

یه دختر کوچولو هم دارم اونم گناه داره 

شما جنسیت بچتون چیه؟

😆😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر حاملگی اولم تا قبل از سقطم ( چهارماهگی) فقط خوابم خیلی زیاد بود و اصلا هیچی نمیخوردم ولی تهوع ...

خوب تهوع طبیعیه قرص تهوع بخوربهترمیشی اماواسه اشتهات به دکتربگوبرات قرص بنویسه آدم درحالت عادی چیزی نخورهسرگیجه وضعف میگیره دیگه توحاملگی خیلی بده بخودت برس

2728
2740
الهی خداحفظش کنه برات... منم خیلی دوسدارم تادخترم کوچیکه بچه دوم بیارم اما حیف سخته خودم مشکل دارم

فدات عزیزم

دختر گل شما هم خدا حفظ کنه

چرا چه مشکلی داری؟

زود اوردن خوبه ولی من تحمل تهوعشون ندارم واقعا برام زجر اوره

😆😆😆
فدات عزیزم دختر گل شما هم خدا حفظ کنه چرا چه مشکلی داری؟ زود اوردن خوبه ولی من تحمل تهوعشون ندارم ...

من حال بدوتحمل میکنم امامن زایمانم خیلی سخت بود طبیعی زایمان کردم دوروز دردمیکشیدم دنیانمیومدخیلی بهم فشاراومدافتادگی رحم گرفتم بعددیگه دکترگفت هروقت بخای دومیوبیاری بایدسرکلاژشی سرکلاژم استراحت مطلق تایمدت منم بابچه کوچیک سختم میشه نمیتونم استراحت کنم

انشاالله مشکلت حل بشه عزیزم  بزار دخترتو از شیر و پوشک که گرفتی یه کم مستقل شد اقدام کن

مرسی عزیزم اره سخته بایدبزارم بزرگترشه دوسداشتم دوتاباشه باهم بزرگ شن امانمیشه دیگه هرچی خدابخواد...

2706