2733
2739

سلام خانم ها شما هم سه ماه اول بارداریتون غذا نمیتونستید بخورید یا کم میخوردید؟ اخه من غذایی که میپزم نمیتونم بخورم و بعضی مواقع نهایتا یک یا دو قاشق میتونم بخورم حتی صبحونه هم دو تا چهار لقمه کوچک میتونم بخورم. 

این طبیعیه که به غذا فکر کنم حالت تهوع بگیرم؟ یا این که همش دوست داشته باشم بخوابم؟طبیعیه؟  

تعداد رای : 0
نظرسنجی
غذا
0
0%
میل داشتن
0
0%
  Mah

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه شما فقط میل به غذا نداری، من همه غذاهایی که از بچگیمم خورده بودیم بالا اوردم

دقیقا😢

اینقدر عوق میزنم دنده هام درد میگیره

دیگه بالا هم نمیارم چون چیزی نمیخورم فقط عوق میزنم 

😆😆😆
2738
بهتر میشم وای تهوع و بی میلی هست مخصوصا عصرا و شبا شما چند هفته بهتر شدین؟

ببین منم تاماه چهارم خیلی حالم بدبودیعنی باقرص حالت تهوعم بهترمیشداماخیلی وزن کم کردم چون خیلی بی اشتهابودم تادکتروضعمودیدیه قرص مولتی ویتامین خارجی برام نوشت تااخربارداری شبی یکی میخوردم عالی بودخیلی اشتهاموبازکرد 

ببین منم تاماه چهارم خیلی حالم بدبودیعنی باقرص حالت تهوعم بهترمیشداماخیلی وزن کم کردم چون خیلی بی اش ...

تا اوایل چهار یا اخراش؟

من گرسنم هست ولی بدم میاد از همه چی 

الانم دارم صبحانه شربت گلاب میخورم

😆😆😆
خواهرمنم  تهوع خیلی زیادی داشت امامن ناشتایک اندانسترون میخوردم بهترمیشدحالم

من سر حاملگی اولم تا قبل از سقطم ( چهارماهگی) فقط خوابم خیلی زیاد بود و اصلا هیچی نمیخوردم ولی تهوع نداشتم. بخاطر غذا نخوردن هم تو دو ماه 5کیلو کم کردم. اما الان هم خوابم زیاده هم حالت تهوع دارم هم گاهی اوقات سرگیجه دارم. 

Mah
2706