2733
2734
عنوان

پسرم شبا تا صبح گریه میکنه

209 بازدید | 9 پست

پسرم تقریبا ۱۱ روزه از شیر گرفتیم اکثر شبا تا صبح همش بلند و ممتد گریه میکنه ... یا باید تکونش بدیم که تا بذاریمش زمین گریه... یا اونقد گریه کنه تا پنج دقه بخوابه دوباره گریه... !!!

تجربه ای دارین؟

یه شب شوهرم میگه از بس همه چی روهم بهش میدی میخوره...

یه شب میگه از گرسنگی‌ه دیگه موندم چیکارکنم

یا جواد الائمه ادرکنی
طبیعیه. خوراکی بهش بده اب ابمیوه.

من پسرمو میاوردم بیرون خوراکی میدادم بهش یکم گریه میکرد میخوابید یک هفته شد کلا

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نبایدیهو بگیری کم کم خی ساعتاشو طولانی تر کن اولم از شیر شب میگیرن بعد شیر روزو کم میکنن تا کامل قطع شه

الان جایگزین شیر گاو بده بهش یا شیرخشک تا وابستگیش کم شه

گریش بخاطر وابستگیه

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
نبایدیهو بگیری کم کم خی ساعتاشو طولانی تر کن اولم از شیر شب میگیرن بعد شیر روزو کم میکنن تا کامل قطع ...

تدریجی از شیر گرفتیم یهویی نبود. ممنون

یا جواد الائمه ادرکنی
2740
شب یه وعده بهش شیر خشک یا شیر بده بچه استرس گرفته

یهویی از شیر نگرفتیم تدریجی و کم کم بود. روزا اصلا بی قرار نیست فقط شباست . شیرخشکم نمیخوره

یا جواد الائمه ادرکنی
یهویی از شیر نگرفتیم تدریجی و کم کم بود. روزا اصلا بی قرار نیست فقط شباست . شیرخشکم نمیخوره

شب قبل خواب یه وعده غذا بهش بده کته با گوشت زیاد نده در حد چند قاشق ممکن شب تشنش بشه بیدار شد بهش اب بده به نیت بچت چهار قل و سوره تکویر بخون بلند وقتی تو بغلت 

سوره تکویر برای چشم زخم و سحر سه بار شب سه بار روز با صدای بلند