2733
2734
عنوان

پسرم شبا تا صبح گریه میکنه

208 بازدید | 9 پست

پسرم تقریبا ۱۱ روزه از شیر گرفتیم اکثر شبا تا صبح همش بلند و ممتد گریه میکنه ... یا باید تکونش بدیم که تا بذاریمش زمین گریه... یا اونقد گریه کنه تا پنج دقه بخوابه دوباره گریه... !!!

تجربه ای دارین؟

یه شب شوهرم میگه از بس همه چی روهم بهش میدی میخوره...

یه شب میگه از گرسنگی‌ه دیگه موندم چیکارکنم

یا جواد الائمه ادرکنی
طبیعیه. خوراکی بهش بده اب ابمیوه.

من پسرمو میاوردم بیرون خوراکی میدادم بهش یکم گریه میکرد میخوابید یک هفته شد کلا

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نبایدیهو بگیری کم کم خی ساعتاشو طولانی تر کن اولم از شیر شب میگیرن بعد شیر روزو کم میکنن تا کامل قطع شه

الان جایگزین شیر گاو بده بهش یا شیرخشک تا وابستگیش کم شه

گریش بخاطر وابستگیه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
نبایدیهو بگیری کم کم خی ساعتاشو طولانی تر کن اولم از شیر شب میگیرن بعد شیر روزو کم میکنن تا کامل قطع ...

تدریجی از شیر گرفتیم یهویی نبود. ممنون

یا جواد الائمه ادرکنی
2738
شب یه وعده بهش شیر خشک یا شیر بده بچه استرس گرفته

یهویی از شیر نگرفتیم تدریجی و کم کم بود. روزا اصلا بی قرار نیست فقط شباست . شیرخشکم نمیخوره

یا جواد الائمه ادرکنی
یهویی از شیر نگرفتیم تدریجی و کم کم بود. روزا اصلا بی قرار نیست فقط شباست . شیرخشکم نمیخوره

شب قبل خواب یه وعده غذا بهش بده کته با گوشت زیاد نده در حد چند قاشق ممکن شب تشنش بشه بیدار شد بهش اب بده به نیت بچت چهار قل و سوره تکویر بخون بلند وقتی تو بغلت 

سوره تکویر برای چشم زخم و سحر سه بار شب سه بار روز با صدای بلند