2733
2734
عنوان

نماز مستحبی

176 بازدید | 12 پست

سلام خانم ها نماز مستحبی باید دو رکعت ،دو رکعت بخونیم تمام بشه با دو تشهدو سلام یا مثلا نماز چها رکعتی  مستحبی رو  دو رکعت بخونیم با ی تشهد و در رکعت آخر با یک سلام  

چجوری باید خونده بشه نماز  مستحبی یا مثلا نمازهای مستحبی صد رکعتی؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ، ۲ تا نماز دو رکعتی با تشهد و سلام

بازم بپرس ولی فکر کنم همین درست باشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
نيت چي ميكني منم خيلي دوسدارم بدونم بخونم

عزیزم امشب شب تاسوعای حسینی هستش ی سری اعمال تو مفاتیح اومده نماز مستحبیه تو نت هم سرچ کنی میاره میگن ثوابش خیلی زیاده اگر آدم بتونه بخونه

با یک تشهد و با یک سلام در آخرو دو رکعت دو رکعت عین نماز صبح یعنی؟؟؟؟

دقیقا مثل نماز صبح 

رکعت دوم که تموم شد ، تشهد و سلام میگی . بعد بلند میشی قامت میبندی ، برای دو رکعت بعدی 

بعد اینکه نیاز نیست بگی مثلا ۲ رکعت نماز حاجت میخوام قربتن الی الله . بگو نماز حاجت میخوانم قربت الی الله

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2738
تا صبح ميشه خوند؟؟ مرسي ك گفتي  برم سرچ كنم بنويسم اعمال شب عاشورا؟؟ تاسوعا اخه تموم شد

بله عزیزم اصلا امشب گفتن احیا خیلی ثواب داره تو نت من خوندم ،بعضی نمازهاشم باید نیمه ی شب خونده بشه التماس دعا ببینم خدا بهم توفیق میده نمازبخونم

این نماز ۴ رکعت است و توصیه شده که در نیمه‌های شب تاسوعا خوانده شود. در هر رکعت از این نماز بعد از سوره حمد ۱۰ مرتبه آیه الکرسی و ۱۰ مرتبه هم هر یک از سوره‌های توحید، فلق و ناس خوانده شود. بعد از سلام نماز ۱۰۰ بار سوره توحید را بخوانید.