2726
عنوان

نماز مستحبی

175 بازدید | 12 پست

سلام خانم ها نماز مستحبی باید دو رکعت ،دو رکعت بخونیم تمام بشه با دو تشهدو سلام یا مثلا نماز چها رکعتی  مستحبی رو  دو رکعت بخونیم با ی تشهد و در رکعت آخر با یک سلام  

چجوری باید خونده بشه نماز  مستحبی یا مثلا نمازهای مستحبی صد رکعتی؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته ، ۲ تا نماز دو رکعتی با تشهد و سلام

بازم بپرس ولی فکر کنم همین درست باشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
نيت چي ميكني منم خيلي دوسدارم بدونم بخونم

عزیزم امشب شب تاسوعای حسینی هستش ی سری اعمال تو مفاتیح اومده نماز مستحبیه تو نت هم سرچ کنی میاره میگن ثوابش خیلی زیاده اگر آدم بتونه بخونه

با یک تشهد و با یک سلام در آخرو دو رکعت دو رکعت عین نماز صبح یعنی؟؟؟؟

دقیقا مثل نماز صبح 

رکعت دوم که تموم شد ، تشهد و سلام میگی . بعد بلند میشی قامت میبندی ، برای دو رکعت بعدی 

بعد اینکه نیاز نیست بگی مثلا ۲ رکعت نماز حاجت میخوام قربتن الی الله . بگو نماز حاجت میخوانم قربت الی الله

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
تا صبح ميشه خوند؟؟ مرسي ك گفتي  برم سرچ كنم بنويسم اعمال شب عاشورا؟؟ تاسوعا اخه تموم شد

بله عزیزم اصلا امشب گفتن احیا خیلی ثواب داره تو نت من خوندم ،بعضی نمازهاشم باید نیمه ی شب خونده بشه التماس دعا ببینم خدا بهم توفیق میده نمازبخونم

این نماز ۴ رکعت است و توصیه شده که در نیمه‌های شب تاسوعا خوانده شود. در هر رکعت از این نماز بعد از سوره حمد ۱۰ مرتبه آیه الکرسی و ۱۰ مرتبه هم هر یک از سوره‌های توحید، فلق و ناس خوانده شود. بعد از سلام نماز ۱۰۰ بار سوره توحید را بخوانید.