2737
2739
عنوان

هفته بیست وهفتم بارداری هستم جنسیت بچم معلوم نیست 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5237 بازدید | 128 پست
اتفاقامنم تادوماه نمیدونستم باردارم داروی گیاهی میخوردم چون کهیر میزدم همش فکرمیکردم شاید تاثیر اونا ...

نه گلم نگران نباش چون سوال کردمو گفتن داروهای گیاهی تاثیر نداره‌ . اره دستگاه های سونوگرافی تهران به روز تره و رادیولوژیستای خبره تری هم هستن خیلیاشون ...من اگه جای شما بودم حتما میومدم تهران تا چکاپ بشم نهایتش از استرس در میومدی...توکلت به خدا ایشاله مشکلی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقامنم تادوماه نمیدونستم باردارم داروی گیاهی میخوردم چون کهیر میزدم همش فکرمیکردم شاید تاثیر اونا ...

سونوگرافی چهاربعدی دادی؟ قشنگ تا فیها خالدون بچه رو نشون میده.  به هیچ عنوان امکان نداره  تشخیص اشتباه باشه

خودم سونو چهاربعدی رفتم ک میگم تا ناکجااباد بچه رو نشون میدن

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2738

این کاربرم مث شما بوده بچش  سالم ب دنیا اومد پسرش نگران نباش

دیروز به یاد تو و آن عشق دل  انگیزبر پیکر خود پیرهن سبز نمودمدر آینه  بر صورت  خود خیره شدم بازبند از سر گیسویم  آهسته گشودمعطر آوردم بر سر و بر سینهفشاندم چشمانم  را ناز کنان سرمه  کشاندمافشان  کردم زلفم را بر سر شانهدر کنج  لبم خالی آهسته  نشاندمگفتم  به خود آنگاه صد افسوس که  او نیستتا مات  شود زین  همه افسونگری  و نازچون پیرهن  سبز  ببیند به تن منبا خنده بگوید که چه زیبا شده ای  باز🩵
نه گلم نگران نباش چون سوال کردمو گفتن داروهای گیاهی تاثیر نداره‌ . اره دستگاه های سونوگرافی تهران به ...

سلام خوبی من واسه پروفایلم زدم تاریخ زایمان رو الان این تیکر برای نمیاد یا میاد من نمیبینم 

اینی که نوشته چند روز مانده تا زایمان رو میبینی شما؟ 

عکس از کف دستت بزار تا بگم بچت چیه

ب من میگی بچه دار میشم؟

اسی واست صلوات میفرستم ک بچت سالم سالم باش بحق حضرت زینب

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه