2733
2739
عنوان

هفته بیست وهفتم بارداری هستم جنسیت بچم معلوم نیست 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5237 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالله به حق همین روزهای عزیز که درسوگواری امام حسین هستیم بچت صحیح و سالم به دنیا بیاد و همه چیش اوکی باشه 

الان توی گوگل سرچ کردم که نوشته بود ابهام جنسی بیماری نیست یه نوع اختلال نادر توی جنین هست که آلتش هم شبیه دختر هست هم پسر انگار ناقص تشکیل میشه 

انشالله که برای شما اینطوری نباشه و سالم باشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘 
ب من میگی بچه دار میشم؟ اسی واست صلوات میفرستم ک بچت سالم سالم باش بحق حضرت زینب

انشالله میشه عزیزم،عسل گون وگردو هم خودت بخور هم همسرت،یه حلوا هم هست تو طب سنتی درست میکنن،دستورشو الان یادم نیست که بهت بگم،سرچ کن درست کن بخور انشالله زود جواب میگیری

2728
انشالله میشه عزیزم،عسل گون وگردو هم خودت بخور هم همسرت،یه حلوا هم هست تو طب سنتی درست میکنن،دستورشو ...

منم عکس بفرستم از  دستم ؟

چپ باشه یا راست یا میخواین بیاین تو یکی از تاپیکام اونجا بدم ها؟

استاترتر انشاالله بچت هیچکارش نیست برات دعا میکنم یه بچه ی سالم و صالح به دنیا بیاری شمام بی زحمت برام دعا کنین

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
چه زمانی سنو چهار بعدی لازمه

بستگی داره

دخترمن چهارماهگی مشخص شد سرش فرورفتگی زیادی داره نوشتن سونو تزمایش اینا

۴بعدی  ک دادم همچیش سالم بود گفتن نهایت ارثی هست  یا پُرمیشه یا پر نشه موهاش میپوشونه ،سرش پُر شد

نگو شبیه مامانم بود سرش،مامانم یکم سرش فرورفتگی داره ک بالمس مخص میشه،ولی خداروشکر پر شده:)))))))

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2740
فرقی نداره عزیزم

من دو ماه و نیمه امه

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
من دو ماه و نیمه امه

عزیزم کف دستت واضح نیست،ولی شیوه کف شناسی رو بهت میگم خودت میتونی متوجه بشی،موقع بارداری بین انگشت وسطی دست حالت ورم پیدا میکنه،این ورم هر چی به طرف انگشت شست باشه نشونه پسر دار شدن بیشتره،و بالعکس

عزیزم کف دستت واضح نیست،ولی شیوه کف شناسی رو بهت میگم خودت میتونی متوجه بشی،موقع بارداری بین انگشت و ...

نه من نمیفهمم رو عکس بزنین واضح میشه براتون حالا عیب نداره وای میستم ببینم چی میشه