2737
2734
عنوان

دلم شکوند🙂+تعریف داستان

129 بازدید | 14 پست

با ی پسری مجازی در ارتباطم ک خیلی ازم دوره رل زدیم باهم خلاصه خیلی ابراز احساسات و اینا بعد امشب گف 40 درصد ازش پر شده 60 درصد تو دیداره ک پر بش یا نش، اگر نش دیگ ادامه نمیدم (میدونم ولی خیلی دوسم دارم) 

گفتم فک میکنی پر شه گف نمیدونم 

نظرتون🙂؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اجازه اسی

هرکی داستان زندگی دوست داره به تاپیکم سر بزنه

داستان زندگیمو مینویسم حالم خیلی بده کمکم کنید لطفا

اگه کسی زن داداش اصفهانی میخواد خبر کنه😍 علاقه به یادگیری فرهنگ های دیگه و اشنایی باهاشونو دارم😍 دوست دارم یه ازدواج خوب با یه غریبه و راه دور داشته باشم😍 سختی زیاد کشیدم هرکسی نمیتونه منو بپذیره پس دعا کنید خدا واسم ارامش و خوشبختی و بخت خوب رقم بزنه😍 الهی حال دل همه خوب باشه ارامش سهم دلای مهربونتون❤
ناراحت نباش اون لیاقتشو نداره با دختری مث تو باشه  محکم#   قوی#   استوار# &n ...

خودم توصیف کنم؟ 

موهای بور پوست سفید لبای قوله ای 

چشای مشکی 

صورت گردی ک کمتر از سنم میزنه

خودشم خیلی دوسم داره میدونم ولی این بد بود میدونیی حس چیزی بود

2740
خودم توصیف کنم؟  موهای بور پوست سفید لبای قوله ای  چشای مشکی  صورت گردی ک کمتر از ...

یه حسی بهم میگه هم خیلی مهربونی هم خوشگل خوش قلب مطمئن باش یا جو گرفتتش یا یه حرفی همینطوری گفته بخواد بگه من خیلی دقت میکنم و اینا به دل نگیر

دوستم با یه پسر دوست شد مجازی یکسال باهم بودن پسر آلمان زندگی میکرد ایرانیه چند وقت پیش اومد باهم ازدواج کردن دیگه عکساتونو نشون هم دادین باهم حرف زدین اگه دوست داشت که به دیدار هم ختم میشه ولی کسی که دنبال هوسه دورشو خط بکش

🌺هر آن که جانب اهل خدا نگه داردخدایش در همه حال از بلا نگه دارد🌺
یه حسی بهم میگه هم خیلی مهربونی هم خوشگل خوش قلب مطمئن باش یا جو گرفتتش یا یه حرفی همینطوری گفته بخو ...

دروغ چرا خودم اعتماد ب نفس ندارم وگرنه همه میگن خوشگلم ولی این روزا بهم ریختم

گلی خیلی حس ناکافی بودن بم داد😅منم غرورم شوخی ندارم سرش

ن قضیه اینک دیدار مهمه منم معتقدم 

2706