2737
2734

چتد روزه اومدم خونه مادرشوهرم.. خونه خواهرشوهرام و جاریم هم نزدیک ایناس و همه ش در حال رفت و آمد به خونه هاشون هستیم.. اصلا یه وضعیه.. یه وضعیه.. صبح بری.. شب بری.. ظهر بری.. غروب بری.. همیشه خدا به هم ریخته.. کمدا.. کابینت ها.. رو میزاا.. انگار مغول حمله کرده.. بابا یه خرده از بیرون رفتنا و چرخیدناتون کم کنید بمونید خونه.. خونه رو مرتب کنید.. ترتمیز.. بعد هی برید بیرون.. فقط آماده جلوی درن که برن بچرخن بعد خسته کوفته بیان بیفتن زمین .. و خونه هم داغون..

من خودم غریبه بودم اومدم تو اینا.. و فامیلای ما.. خانواده من.. خواهرام و زنداداشام همه انقدررررررر روی مرتب بودن و تمیزی خونه حساسن که انگار خونه تازه عروس چیدی همیشه.. خودم هم مثل خودشون.. ولی متاسفانه گیر یه خانواده بی نظم و نامرتب و بی سلیقه و کرکثیف افتادم دیگه.. 

حالم بد میشه تو خونه هاشون وقتی آشپزخونه و اتاقا ترکیده ولی اینا دراز کشیدن و قهقهه میزنن.. همه ش هم میگن حال نداریم..

لطفا هرکی اینطوریه و داره این تاپیک رو میخونه یه خرده به خودش بیاد

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖

منم

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من خودمم خیییلی خیلللی با نظمنم همش در حال تمیز کردن هستم با این که دو تا بچه کوچیک و شیر ب شیر دارم و شاغلم هستم خونم برق میزنه ولی ی چیزی میگم افراط تو هر چیزی بده چ تمیزی چ کثیفی همیشه افراط و تفریط کردن تو هر موضوع باعث اختلاف روان میشه من امروز داشتم تو تبرمیسخوتم مثل روانی ها لباس سیستم خونه جارو کردم ب خودم ب جسمم ب بدنم احترام نمیزارم قدر خودمو نمیدونم.... 

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
اینجوریا ،شوهراشون هیچی بهشون نمیگن؟؟ به هم ریختگی و آشفتگی،خیلی روی اخلاق خانواده ما تاثیر میذاره. ...

چرا اتفاقا خودشون میگفتن که شوهرامون شاکین.. میگن چه وضعیه.. ولی اینا قهقهه میزدن باهم دیگه.. که حال نداریم.. بنیه نداریم.. توان نداریم.. ولش کن.. شوهراشون میان خونه من.. بعضی اوقات تیکه میندازن به زناشون که از زنداداش یاد بگیرید.. مثلا من حتی نوع چیدمان لوازم التحریر روی میز تحریر بچه هام رو با سلیقه خاصی میچینم.. حتی مداداشون تو جامدای رومیزی.. بعد اینارو میبینن چشاشون چندتا میشه که چطور همیشه انقدر مرتبی..البته که منم خونم به هم میریزه ولی وقتی میدونم مثلا فردا خونم مهمون میاد.. روز قبلش کل خونه رو برق میندازم و مرتب میکنم

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖