2752
2734
واسه همین فکرم درگیره…

کدوم وضع مالی ش بهتره ؟

کدوم خانواده ی بهتری داره ؟ 

کدوم اختلاف سنی مناسب تری داره باهات ؟ 

کدوم نماز می خونه ؟!

کدوم عاقلتره ؟ 

کدوم تحصیلات بالاتری داره؟ 

کدوم کاری تر و زرنگ تره ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم وضع مالی ش بهتره ؟ کدوم خانواده ی بهتری داره ؟  کدوم اختلاف سنی مناسب تری داره باهات ؟&n ...

کسی که باهاشم تحصیلات بالاتر وجهه اجتماعی بهتر و خانواده بهتری داره و عاقلتره 

کلا آدم معقولیه و شخصیت آروم تری داره

اون کسی که قبلا باهاش بودم وضع مالی خیلی بهتری داره ظاهری بخوام بگم قدش بلندتره کلا از ایناس که حساسه رو آدم و شاید بیشتر باهاش خوش بگذره 

2731
این رفته دوراشو زده حالا برگشته ؟! چند وقت رفته بود ؟ 

دوبار باهاش بودم یکی خیلی سال پیش یه بار چند وقت بعدش 

اما خب بچه تر بودیم دیگه هر بار هعی سر چیزای بیخود از طرف اون کات شد حالا اونده و میگه خیلی دوستم داره 

البته فهمید من با کسیم گفت خراب نکن رابطتو به هر حال چند سال هست که با اونی (۳-۴ سال )

من بلاکش کرده بودم واسه همین راه ارتباطی نبود با یه اکانت دیگه پیام داد 

وقتیم گفتم اگه جدی ای واسه ازدواج بیا جلو گفت فعلا موقعیت ندارم چه با تو چه با هرکی

اما موقعیتشو پیدا میکنم

دوبار باهاش بودم یکی خیلی سال پیش یه بار چند وقت بعدش  اما خب بچه تر بودیم دیگه هر بار هعی سر ...

وا موقعیتشو نداره 

اومده که چی.؟

حرفاشو گوش نده

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
دوبار باهاش بودم یکی خیلی سال پیش یه بار چند وقت بعدش  اما خب بچه تر بودیم دیگه هر بار هعی سر ...

خب این واضح گفته که برای ازدواج نمیخوامت چرا میخوای آیندتو برای ی احساس گذرا خراب کنی

دیگه آب پاکی ریخته رو دستت که !

وقتی پای رقیب در میون باشه عاشق اگه عاشق واقعی باشه زمین و زمان رو به هم می دوزه عشق اش رو از دست نده 

خودت رو از زندان اون رها کن و تمام .

به نظرم ازدواج برای تو زوده نه با اون نه با این ! زندگی نامزد فعلی ت رو هم لطفن خراب نکن 

خدا یکی زن یکی 

خدا یکی شوهر هم یکی 

یه زن پای همه چیز باید بایسته وقتی گفت بله 

وفاداری یعنی پای بد اخلاقی شوهرت پای اذیت های خونواده اش پای بی پولی ش ورشکستگی ش زندانش خدای نکرده و هر چیزی بایستی 

بعضی زن ها زندگی شون به یه تف بنده ! میره قهر خونه باباش از اون جا گوشی به دست میزنه جاده خاکی ! این زندگی ....زندگی نمیشه ! 

باید چشمت رو روی تمام مردهای دنیا ببندی 

اگه نمی تونی هم اصلن زندگی یه انسان دیگه رو خراب نکن 

چون خونه همسر وفادار نیاز داره 

بچه ها دامن پاک و نجیبانه نیاز دارن ....

دیگه آب پاکی ریخته رو دستت که ! وقتی پای رقیب در میون باشه عاشق اگه عاشق واقعی باشه زمین و زمان رو ...

چطوری؟؟ به خدا میخوام اما به شدت فکرم درگیره

هر کاری میکنم از ذهنم خارج نمیشه

الان یک ماه شده

چطوری؟؟ به خدا میخوام اما به شدت فکرم درگیره هر کاری میکنم از ذهنم خارج نمیشه الان یک ماه شده

ببین وقتی یه آتیشی به یه جا بیفته تا کمه میشه خاموشش کرد ولی گاهی اونقدر دست دست می کنی که دیگه هیچ کاری از دستت برنمیاد 

2706