2733
2734
چطوری؟؟ به خدا میخوام اما به شدت فکرم درگیره هر کاری میکنم از ذهنم خارج نمیشه الان یک ماه شده

اشتباهت همون استارت ماجرا بود برای چی با یه پیج فیک کسی اومد جواب دادی! 

وفاداری شبیه نماز خوندنه سر رو بگردونی نماز باطل میشه 

شما هنوز وارد زندگی نشدی و اینجوری 

پس فردا مشکلات زندگی قطارن تا آخرین روز حیات اون زندگی 

تمام زن و شوهرها یه گذشته ای دارن و هر کدوم یه داستانی داشته ولی وقتی با هم عهد می بندن این یعنی چی ؟! شماره ات رو حتمن بسوزون بره 

پیجی اگه بوده پاک کن شناسایی ت نکنه 

ممکنه وسواس فکری داشته باشی برو پیش مشاوری یا دکتری که بهت کمک کنه 

فکر نمیکرد من با کسی باشم واسه همین اومده

توی ذهنت و قلبت و روح ات بلاک ش کن 

بعد هم مشخصه اصرار از طرف تو هست 

من تا خواستگار اومد برام شوهرم به هیچ عنوان شرایط ازدواج رو نداشت ولی منو برداشت برد 

این خیلی ماستش شله !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میدونم… مشکل اینجاست فکرم درگیره😞

نمیدونم چی بگم ولی کاملا درکت میکنم اینم بگم احتمالا خیلی سنت از من کمتره چون من ۳۷سالمه ی کم که سنت بالاتر بره میفهمی نباید فکر و احساسات را برای هرکسی درگیر کنی ی وقتایی باید خودخواه باشی فقط به خودت فکرکنی

2740
نمیدونم چی بگم ولی کاملا درکت میکنم اینم بگم احتمالا خیلی سنت از من کمتره چون من ۳۷سالمه ی کم که سنت ...

من ۲۶ سالمه

آخه میدونی چون یکم پیام دادیم بهم ایشونم درگیر شده

میگه با من بازی کردی وقتی با کسی بودی 

من واسه اونم ناراحتم میگم نکنه واقعا رفتار من باعث سده اون اریت بشه

در صورتی که خودم واقعا شرایط بدی دارم 😕

[QUOTE=247533744]من ۲۶ سالمه آخه میدونی چون یکم پیام دادیم بهم ایشونم درگیر شده میگه با من بازی کردی وقتی با کسی بو ...[/QUOTEاصلا ی ذره نگران اون نباش مردا خوب بلدن خودشون رو دوست داشته باشن این وسط فقط تویی که ضربه میخوری

تو چقدر سااااده ای اسی، این پسرا تا می بینن دختره داره خوشبخت میشه قسمت های انتهاییشون میسوزه و تصمیم میگیرن گند بزنن تو زندگیش. یه تف بنداز تو صورتش و از زندگیت بیرونش کن

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
دوبار باهاش بودم یکی خیلی سال پیش یه بار چند وقت بعدش  اما خب بچه تر بودیم دیگه هر بار هعی سر ...

پس حتما حتما بچسب به نامزدت این شخص دوباره می‌ره جدی میگم بهت 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2706