2733
2734
عنوان

مزاحمت

105 بازدید | 5 پست

حدود ساعت هشت بود رفتم تا سوپری خرید کنم موقع برگشتن دو تا پسر که سوار پیکان بودن پیچیدن جلوم و با اون لبخند مضحکش حالم ازش بهم خورد بعدش من تند تند فرار کردم وقتی برگشتم پشت سرم رو نگاه کردم فهمیدم ماشینشون خراب شد دلم خنک شد تا وقتی رسیدم خونه قلبم تند تند میزد

..

منم ی خاطره مشابه دارم

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم چند بار برام پیش اومده 

اخرین بار جوگیر شدم پیاده رفتم باشگاه 

بعد از جلو باشگاه تا خونمون یه اقاهه افتاده بود دنبالم 

واای ول نمیکرد 

هی من میپیچوندمش که گمم کنه یا بره 

ول کن نبود 

اخر 3 تا کوچه بالا تر از کوچه خودمون زنگ زدم دوستم اومد دنبالم 😑واقعا ترسیدم تنها برم تو کوچه 

شما چه واکنشی نشون میدید من که خیلی میترسم

من دیگه برام مهم نیست چندوقت پیش هم دعوام شد با دوتا پسر بیشعور

اوندفعه ک میگم ظهر بود پسره با موتور بود انقدرنگاهش بد بود ترسیدم دویدم اینم با موتورنگاهش ب جلو بود خورد ت وانت موتورش خاموش کرد منم الفرار

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد