2737
2739
عنوان

چرا یائسه نمیشههه😭😭😭😭

562 بازدید | 23 پست

بچه ها خواهرم ۵۲ سالشه هرچی مفنامیک اسید خورد هرکار کرد بازم یائسه نمیشه چرا

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

چرا میخواد یائسه بشه ؟ حالا من ۲۹ سالمه دارم یائسه میشم چند ماهه پریود نمیشم ازمایش هم دادم منفی بوده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب چکاریه بزارین روال طبیعی خودش رو طی کنه اگه خونریزی حاصل از فیبروم نیست

خونریزیش خیلی زیاده کلافه میشه واقعا کل خونه پر میشه

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2742

عزیز جان مطمعنین فیبرومی چیزی نداره

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  

من الان ۶ سال که این علائم رو دارم دارم یائسه میشم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

خیلی احتمال داره فیبروم داشته باشه. بهتره دکتر زنان بره. 

گلی در کل مصرف قند کم کنه

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
من الان ۶ سال که این علائم رو دارم دارم یائسه میشم 

چند سالتونه؟من ۲۵ سال پریودام سر ثانیه اتفاق می‌افتاد ،الان دوماهه با تاخیر ده روزه است ،به نظرتون دارم یائسه میشم؟ ۴۲ سالمه

شیره ی انگور بخوره

شاید بگی گرمه ولی برا بند اومدن خونریزی خیلی خوبه

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
2706