2737
2739
عنوان

چطور بگم دوستش ندارم؟ :) :(

20035 بازدید | 79 پست
سلام ... وقت بخیر ... یه دختر خانمی که 2-3 ساله باهاش رابطه دوستانه معمولی دارید نه بیشتر اما به خاطر 2-3 بار پیشنهادش برای رابطه ی صمیمی تر به گفته ی خودش برای اینکه ببینید آیا میشه عشقی پیش بیاد یا نه جواب آره میدید اما من دوستش ندارم :( فقط به عنوان یه دوست خیلی محترمه خییلی هم مهربون این مدت کوتاه که از رابطه ی صمیمی تر میگذره برخورد من صمیمانه بوده که شاید یه برداشت های دیگه شده واقعا نمیتونم برنجونمش راه های زیادی به ذهنم میرسه اما دیدم این سایت اکثرا خانم هستن الان که این متنو نوشتم ذهنم درگیر بود نمیدونم دقیقا چی نوشتم! اما بگید به نظر شما چطور این رابطرو تمام کنم چون از اینکه بخوام تظاهر کنم و دروغ بگم متنفرم حداقل توو زندگیه عاطفیم هر کی حق داره با عشق زندگی مشترک داشته باشه اوون قبل جواب آره ی من با من گیر کرده بود اما من الان بعد آره ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آقای امیر علی اگر الان تمومش کنی خیلی بهتره
منم شرایطم مثل شما بود بدون عشق فقط از روی عادت با همسرم ازدواج کردم الان بعد از 8 سال زندگی آرزوی یه زندگی عاشقانه دارم
هیچ وقت به خاطر عادت یا چیزای دیگه با کسی ازدواج نکن پشیمون می شی
2-3 ساله ابراز علاقه هاش خیلی نادر بود یعنی به ذهنم هم خطور نمیکرد اما بار اول گفت که عاشقه مورد این شکلی قبلا هم برام پیش اوومده که صریح اول دوستی حرفم رو زدم اما 2-3 سال گذشته و حالا بهش گفتم آره صمیمیتر شدیم ولی من باهاش چیزیو تجربه نکردم نمیتونم برنجونمش همچین آدمی نیستم و آدمی هم نیستم که یه همچین رابطه ای رو ادامه بدم دلم میخواست دوست معمولی میموند اما حالا ...!
من طعم عشق رو چشیدم نمیخوام بازی در بیارم خیلی هم آدم رکی بودمو هستم اما این موردش فرق داره نمیخوام آیندش تحت الشعاع خودخواهیه من بشه اما موقعیت مناسب کی کجا گاهی فک میکنم صمیمیتام باهاش یه برداشت دیگه آورده
2740
ببین آقای امیر علی شما هر جوری بگین اون خیلی ناراحت میشه پس یه جوری بگو که دیگه مطمئن شه شما حتی با مرور زمان حتی با این فکر که شاید خودشو تغییر بده و .... شما نمیتونی عاشقش باشی میدونی منظورم چیه یعنی اینکه اون نشینه پیش خودش راه حل پیدا کنه برای پر رنگ کردن یا بر گردوندنه رابطه میتونی بهش بگی میخام همیشه خواهرم باشی یا اینکه میشه همیشه تو زندگی از کمکت استفاده کنم یا اینکه تو این 2 یا 3 سال خیلی بودنت دل گرمی بود برام میتونیم همیشه رو کمک هم حساب کنیم اما اگر دوست بودین دیگه باید بگی خدا کنه اون کسی که دوست داری و ملاک های تو رو داره پیدا کنی چون ما کیس مناسبی برای هم نیستیم نمیدونم بازم فکر میکنم
سلام تشکر عجیبه بخوای یکی توو زندگیت بمونه اما نه اوونجوری که وارد شده بعد هم بخوای تماستو قطع کنی که اون بتونه با این مسله زودتر کنار بیاد و از زندگیت بره بیرون هم به نفع تو و هم به نفع اوون هم تو بازنده هم اوون البته شاید این تصمیم درست در طولانی مدت مثه نظر هیوا خانم برد باشه
این کاری که گفتیدو 1 سال پیش انجام دادم بار اولی که پیشنهاد داد و من شکه شدم چون اصلا نفهمیده بودم یه همچین حسی داره بهش جواب دادم که نه اما نه اینقدر صریح بعد هم رابطمو کم کردم اما اوون بعد یه مدت گفت که کارش بچگونه بوده! بعد هم که دیدم رفتارش غیرمنطقی نیست و این ابراز علاقش بالغانست و میخواد یه رابطه دوستانه محترمانه بمونه بهش همین صحبت ها رو گفتم که شما گفتی اما دوباره چند وقت پیش ...که دیگه واقعا این بار قصدم اینه که با به جا گذاشتنه یه خاطره ی خوب تمومش کنم
آره خیلی سخته درک میکنم خوب این مشکل رو ایران فقط داره فکر کنم درک کرده باشم منظورت چیه اما کمی هم بی انصافیه دیگه چون اینجا ایرانه

ولی خانم هیوا جدی میگه چون این بلا سر منم داره میاد
2706