2733
2734
عنوان

احکام و مسائل بارداری و زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 186467 بازدید | 497 پست
دوستان من به 09640 زنگ زدم پرسیدم در مورد انعقاد نطفه در قمر در عقرب، گفتن احادیث فقط ازدواج و سفر رو تاکید کردند. گفتند حدیث موثقی برای این نداریم که قمر در عقرب بچه دار نشید
خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
  • سنگ حدید برای حفظ جان از شر دشمنان و ایمنی از اذیت و آزار مردم استفاده می شود.
  • برای آسان شدن کارها کاربرد دارد.
  • برای آسان شدن وضع حمل زنان مفید فایده است.
  • برطرف کننده چشم زخم و اثر آن می باشد.
  • سنگ حدید بلا را دفع می کند و اثر آن را خنثی می سازد.
  • برای محافظت و ایمنی از خطرات و نیز جهت غلبه بر دشمنان استفاده می شود.
  • محافظت در برابر انرژی های منفی و بازتاب آن به سوی ارسال کنندگان.
  • ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای اول
  • سنگ محافظت در برابر طلسم و جادو سنگ شهامت، قدرت، استقامت و نشاط
  • تقویت تمرکز، حافظه و فکر
  • مانع از جذب امواج منفی از دیگران می شود.
  • رفع بزدلی و ترسویی
  • تقویت اعتماد به نفس
  • تقویت اراده و قابلیت اطمینان
  • غلبه بر وسواس فکری و عملی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تو بارداری قبلیم بچه مو از دست دادم خیلی سخت بود خدا برا هیچکی نیاره

الان میخوام ان شاالله اقدام کنم ولی چندماه اینده همش میخورم قمر در عقرب چیکار کنم؟

کسی بوده به قمر در عقرب اعتقاد داشته ولی با صدقه و دعا توکل بر خدا اقدام کرده؟

کمکم کنید من نمیتونم بیشتر تحمل کنم دلم برا پسر عزیزم تنگ شده وضعیت روحیمم طوری که فقط با دوباره باردار شدن شاید بهتر شه

2728
سلام من تو بارداری قبلیم بچه مو از دست دادم خیلی سخت بود خدا برا هیچکی نیاره الان میخوام ان شاالله ...

سلام عزیزم من هم چند ماهی میخورم قمر در عقرب ولی به نظرم صبر کنیم خیلی بهتره چون از نظر علم نجوم تاثیرات خیلی بدی روی بچه میذاره و در ماه آذر 22،23،24قمر در عقرب بود و هست

28سالمه باورم نمیشه یعنی منم دارم مامان میشم. خدا رو شکر

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم ما عمل نزدیکی داشتیم و ناخواسته باردار شدم و بعد فهمیدم زمانی که نزدیکی انجام شده قمر در عقرب بوده الان باید چیکار کنم برای دفع نحسی چه تو صیه ای میشه خیلی استرس دارم

سلام بنفشه جون من دکترم گفته یروزدرمیون باشوهرم رابطه داشته باشم برای بارداری ازاول بهمن ولی شوهرم تا16بهمن شب کاره وبعدازاون من پریودمیشم وقتی پاک شم دیگ اخرماه ک مکروه رابطه الان دارم ازشدت ناراحتی واسترس داغون میشم نمیدونم چیکارکنم شماخواهش میکنم کمکم کنید اگه توی روز رابطه داشته باشیم بده؟ چه روزایی چه ساعتایی خوبه؟ خیلی ناراحتم ازین موضوع وواقعانمیدونم چیکارکنم چون همیشه کارش اینجوریه😢😢😢😢

2738

سلام. من اتفاقی تاپیکتونو پیدا کردم و نمیدونم هستین یان. اما سوالی ذهنمو مشغول کرده. من برای‌سزارین برام نوبت زدن که با روز ۱۳ رمضان مقارنه. آیا نحوستی وجود دارد؟ خیلی ذهنمو مشغول کرده و دارم به افسردگی دچار میشم. برای آرامشم دعا کنید. ممنون. هر چی بهم میگن حضرت علی هم ۱۳ رجب بوده اند و اینها توهمات وهابی است که ۱۳ نحس است اما باز میترسم ولی کاریم از دستم برنمیاد. چیکار کنم؟

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
ببخشید بنفشه بانو  پسر توی ایام قمر  در عقرب ب دنیا اومده 13 ماه رمضان 97. خاستم بپرسم ک ...

سلام نی نیتون سالم دنیا اومد؟ خیلی حالم بده خیلی

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706