2733
2739
عنوان

احکام و مسائل بارداری و زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 186486 بازدید | 497 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
منو نشناختی؟ اسم کاربریم قبلا نیکی بانو بود... اما خب صمیمی تر از این حرفها بودیم با هم که با اسم واقعیم به هم ایمیل میدادیم. عیبی نداره... ایشالله همیشه انقدر سرت شلوغ باشه و دوستهای زیادی داشته باشی که منو یادت نیاد مهم اینه که میبینم بارداری و منم روی ابرهام... خدا رو هزاران مرتبه شکر میکنم. همین و تمام
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
سلام به تاریخ عضویت من و تعداد نظرانم نگاه کنید! دارم میرم. میرم و وقتی برمیگردم که سایت آروم شده باشه. خسته شدم واقعا. قبلا هم یک بار دیگه این کارو کرده بودم. رفتم و وقتی اومدم که آروم شده بود سایت. الان دوباره متشنجه. یک طرف جنگی با عنوان مذهبی ها و غیر مذهبی ها رخ داده و به معنای واقعی گیس و گیس کشیه. یک طرف جنگ سیاسی و شماها فلان کردید و شماها نکردید و مملکت کی به باد داده کی نداده است. یک طرف جنگ اقتصادیه. یک طرف موج خیانت... یک طرف جنگ بین مسلمان و غیر مسلمان یک طرف جنگ بین تهرانی و شهر های دیگه یک طرف جنگ اسلام چرته و اسلام حقه یک طرف جنگ ایران خوبه و ایران بده، خارج خوبه و خارج بده یک طرف دیگه فلان چیز رو برای فروش دارم و تاپیک پشت تاپیک بدای تبلیغ یک طرف دیگه .... عنی رسما چهل تکه شده سایت این وسط فقط بحث بارداری و بچه داری و مسائل مربوط به زندگی متاهلی و بچه داری اضافه است این وسط فقط نی نی تکه اضافه این چهل تکه است که خوب باید چید و انداخت دور. بود و نبود من توی سایت هیچ اهمیتی نداره. تاثیری هم نداره. کسی هم از رفتن من ناراحت نمیشه، جایم هم خالی نمی مونه. اما من به خودم به این شیوه احترام میزارم. به اعصابم به این شیوه احترام میزارم و مدتی نمیام. نه اینکه اگر کسی بیاد به خودش احترام نزاشته! نه! این شیوه منه و مخصوص خودمه. نه عرصه رو خالی میکنم نه اینکه می ترسم و ... فقط خسته ام از اینکه میبینم خیلی ها فقط بغض و کینه دارن نسبت به هم. و مدام عقاید و تفکرات و دیدگاه های همدیگه روبه سخره میگیرن و همه هم ادعای فرهنگ دارن و هر کسی میگه من بهترینم و بهتر میفهمم و بقیه خودشونو زدن به خواب و فلان و بهمان... کاری ندارم. فعلا که تصمیم دارم عطای این سایت را به لقایش ببخشم و برم. انسانیتم آرزوست...
یه سوال داشتم بچه ها برای اقدام به بارداری که میگن شب اول و وسط و آخر ماه نباشه منظور از شب وسط ماه چیه؟ منظورشون شب چهاردهم ماهه یا شب پانزدهم؟ یعنی اگه مثلا امروز پانزدهم بوده امشب اقدام کنیم اشکال نداره؟ قمر در عقرب نیست؟؟
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
سلام با اجازه از صاحب تاپیک ثبت نام ختم گروهی قران کریم در یک ماه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1263646&postID=49645034 شروع به محض تکمیل شدن گروه
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2706