2737
2734
عنوان

توروخدااا بیاید شپش گرفتم 😭

391 بازدید | 32 پست

بچه ها توروخدا کمکم کنید. من پارسالم شپش گرفتم. موهام ک تا کمرم بود رو پسرونه زدم. الان چند وقتی بود ک سرم میخارید. امروز نگاه کردم دیدم پرهههه تخم شپشه. مامانم اصلن اهمیت نمیده جدا نمیکنه. بگید چیکار کنم خودم. قبلن گرفتم شامپو هم زدم همه کار کردم. فکر میکنم ازون موقع مونده باشه اخه هر چند ماه یکی تخم شپش پیدا میکردم. فک میکردم شوره اس. بگید چیکار کنمممم 

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

موهاتو دکلره کن

از گلسرهای دستساز من در پیج اینستاگرام banoo.setiya دیدن کنید،اگر اعلام کنید که از نی نی سایت میایید تخفیف ویژه ای براتون در نظر میگیرم🤗🌹😍https://basalam.com/banoosetiya
کجا زندگی میکنید؟حیوان خونگی دارین؟

خیلیا هستن شپش میگیرن حیوون هم ندارن

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
2738

نرم کننده بزن به موهات زیاد .یکسره شونه کن و شونه رو بزن تو یه ظرف که آب توشه.بعدم همه لباس و ملحفه ها بشور تو آفتاب خشک کن.بعدم بده یکی موهات رو نگاه کن تخم ها ش رو جدا کنه.ه روز حموم رفتن و نرم کننده زدن رو انجام بده.حتما حتما نتیجه میگیری

خدایا شکرت از صمیم قلب به خاطر همه چی هم داشته هام، هم نداشته هام  

تخم بعد از ۷روز به شپش تبدیل میشه،اسپند زیاد بریز تو یه قابلمه آب بریز زیاد بجولشه ببر حموم تو‌تشت آبشو بریز بریز روسرت قشنگ ماساژ بده ۱۰دیقه بمونه،بعد بشور شامپو‌نزن ،موهاتو‌رنگ کن ،روزی چند بار موهاتو شونه کن ،اسپری الکل بین موهات تو روز بزن بعد از ۵دقیقخ برو بشور ،با سرکم سرتو بشور ،رو بالشتیتو‌هر روز بشور بزار جلو آفتاب بعد اتو‌کن ،سرتم با نرم کننده بشور که لیز بشه نمونه تو‌موهات

نرم کننده مو سینره بخر و شونه مخصوص شپش، موهاتو با نرم کننده لیز کن و از کف سرت شروع کن شونه بکش، هر ...

اینکارو پارسال هم کردم. ولی مونده ازون موقع. بالشتا اینا رو مامانم همه رو شست. 

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  
از چی میتونه باشه؟

نمیدونم والا از کثیفی هم نیس خیلیا رو دیدم تمیز هستن مرتب هم حموم میرن اما میگیرن

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
2706