2737
2734

سلام ، چرا بی بی امروز کمرنگ تر شده ؟ 

من چند وقت پیش هم یه بارداری شیمیایی داشتم و نموند برام، دو روز پیش رفتم آزمایش دادم گفت بتا 47 برو 4 روز دیگه بیا تکرار کن ، یعنی از بالا روی بی بی دوم بتا 47 بوده ، الانم هر روز بی بی گذاشتم ولی پر رنگ نمیشه ، کسی بوده این شرایط داشته ولی بتا بالا رفته ؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من این مشکل برام پیش اومد و متاسفانه شیمیایی شد.امیدوارم از شما بتاتون بره بالا....چن وقت پیش شیمیای ...

قبل عید بود ،اونم اول بتا 60 بود ، بد اومد پایین ، فکر کنم اندفعه هم همین بشه 

2740
فکر بد نکن‌.ان شاالله صاحب این ماه واسطه بشن و این بار عدد بتات بره بالا....بچه دیگه ام داری؟

دقیقا روز اول محرم بی بی مثبت شد ، برام دعا کن بمونه ❤️

کار بدی کردی هی بیبی چک زدی میداشتی بری آزمایش اینجوری استرس میگیری،گاهی بیبی چک هام مشکل دارن بنظرم ...

اره واقعا ولی چون سابقه سقط هم دارم دیگه خیلی چشمم ترسیده ، اره سومی یکم پرنگتره ولی مال امروز کمرنگ شده ، قانونا باید هی پرنگتر بشه که نشده 😕

اره واقعا ولی چون سابقه سقط هم دارم دیگه خیلی چشمم ترسیده ، اره سومی یکم پرنگتره ولی مال امروز کمرنگ ...

الان بنظرم بجز ارامشت چیز دیگه ای اهمیت نداره،بسپار به صاحب این ماه برات دعا کنه، اگه صلاح زندگیت باشه ان شااللّه سالم میمونه

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2706