2752
2734
عنوان

قصه‌ی#دزد_احساس

| مشاهده متن کامل بحث + 27785 بازدید | 637 پست
سلام عزیزم. ممنون ازت.شما خودت خوبی؟ والا درگیریهای ذهنی این طرف سال مجال نوشتن نمی‌ده یجورایی خو ...

سلام به روی ماهت عزیزم،ممنونم به خوبی شما منم خوبم،ان شاالله همیشه سلامت باشی و موفق،خدا قوتت بده و موفق باشی درمراحل زندگیت عزیزم،،

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
سلام به روی ماهت عزیزم،ممنونم به خوبی شما منم خوبم،ان شاالله همیشه سلامت باشی و موفق،خدا قوتت بده و ...

مرسی عزیزدلم💛

فقط وجود شما و انرژی هایی که بهم میدین باعث میشه ادامه بدم

داستان جدیدو شروع کردم به نوشتن🙈

بزودی تاپیکشو میزنم 

و شما هم قول بدین مثل همیشه حمایتم کنین🥰

من به ارزوهام قول رسیدن دادم🦾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم💛 فقط وجود شما و انرژی هایی که بهم میدین باعث میشه ادامه بدم داستان جدیدو شروع کردم ب ...

هوووووراااااا بازم داستان جدید و پرماجرای محیاجونم،وظیفه س عزیزم،خیلی مشتاقانه و بی صبرانه اماده داستان  جدیدتم که مثل همیشه مارو مجذوب خودت کنی،هروقت گذاشتی حتما خیر بده که خدایی نکرده بی خبر نمونم،من عاشق داستاناتم عزیزم موفق باشیییییی.،😘😘😘😘

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
هوووووراااااا بازم داستان جدید و پرماجرای محیاجونم،وظیفه س عزیزم،خیلی مشتاقانه و بی صبرانه اماده داس ...

سلام عزیزم حالت خوبه؟

گلم اگر فرصت کردی یه سر به تاپیک اخرم بزن متأسفانه تگ نشدی

من به ارزوهام قول رسیدن دادم🦾
2731
سلام عزیزم حالت خوبه؟ گلم اگر فرصت کردی یه سر به تاپیک اخرم بزن متأسفانه تگ نشدی

سلام عزیزم شما خوبی؟الان پستتو دیدم به جشم حتما سرمیزنم ممنونم که خبر دادی عزیزم

🌷🌷🌷🌷

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

@blueeeesky    

نینا جااان 

بیا اینجه استارتر کلی رمان داره تموم کردی بگو یه جا دیگه تکت کنم

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

دستت درد نکنه عزیزم بابت داستانهات هنوزم بعد یکسال دارم تموم داستاناتو میخونم آفرین به این قلم خوب

❤هر که در عشق سر از قله بر آرد هنر است، همه تا دامنه کوه تحمل دارند❤