2733
2734
عنوان

مامانم از شوهرم بدش اومده یه حرفای زشتی به شوهرم زده شما باشید میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قسط این کارو کرد

نمیدونم اولش گفت کارت دوستم دستم مونده همون موقع پیام داده بود ک بیار کارتمو فک کرده شوهرم عمدا برداشته مجبور بود سریع ببره بده تهمت نزنن بهش ولی سریع برد رسوند زنگ زد که بیاین پایین منم مامانم پرم کرده بود گفتم نمیخواد تو ببری و کلی لیچار بارش کردم اومد خونه مامانمم خییلی بد حرف زد باهاش خیلی بد بعدم اسنپ پیدا شد رفت پیام داده بود گفته بود بیچاره پدرنداشتی دلم برات سوخت گذشت کردم رو دادم بهت خودتو تحویل نگیر ...

البته منم خیلی اخلاقای مامانمو دارم در حقش بدی کردم تقریبا همون اندازه که شوهرم دلمو شکونده منم کردم ...

والا با شوهری شما داری من بودم اصلا نمیذاشتم دیگه به مادرم بی احترامی کنه ناراحتش هم نبودم دیگه خود دانی گلم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731
شوهرت بخواطر رفتار مادرت هیچی بهت نگفت

چرا اومد خونه گفت مامانت برای چی بامن اینجوری حرف زده چه حقی داره من مگه تاحالا چیزی ازش خواستم من این وسط طرف مامانمو گرفتم ولی میدونم نباید میگرفتم

والا با شوهری شما داری من بودم اصلا نمیذاشتم دیگه به مادرم بی احترامی کنه ناراحتش هم نبودم دیگه خود ...

هیچ بی احترامی نکرد حتی اینجا مامانم هرچی گفت جوابشو داد گفت مامان متوجه نشدم گفتین اسنپ پیدا نمبشه گفتم ک بیاین ببرمتون شما نخواستی ولی مامانم خیلی بد حرف زد

چرا اومد خونه گفت مامانت برای چی بامن اینجوری حرف زده چه حقی داره من مگه تاحالا چیزی ازش خواستم من ا ...

پس بهتره هیچی نگی حالا شاید واقعا واجب بوده اون کارتو پس بده با این چیزایی که گفتی وقتی شوهرت اومد پس گفت بیاین پایین دیگه نباید حرفی میزدین اگه واقعا نمی خواست برسونه که نمیومد پس زنگ میزد کار برام پیش اومده اینارو هم باید در نظر میگرفتی

نمیدونم اولش گفت کارت دوستم دستم مونده همون موقع پیام داده بود ک بیار کارتمو فک کرده شوهرم عمدا بردا ...

شما که خودتم خیلی از شوهرت دلخور بودی گفتی مامانمو نبرده.

نمیشه رفت و آمدتو با مامانت قطع کنی. ولی میشه خیلی کمتر بری تا بفهمن همسرتم واست مهمه

2740

باور کن من با اینکه شوهرم برادرزاده مادرمه هزار ی بی احترامی بهش میکنه حتی ی بار که دعوامون شده بود مامانم اومد دنبالم شوهرم کلی فحش به مادرم داد مامانم هیچی نگفت بجز اینکه گفت باشه زن نیستم طلاق دخترم و ازت نگیرم بخواطر من حتی ی کلمه هم توهین نکرد خوش بحال تو که شوهرت هیچی نمیگه

شما که خودتم خیلی از شوهرت دلخور بودی گفتی مامانمو نبرده. نمیشه رفت و آمدتو با مامانت قطع کنی. و ...

خیلی خیلی شاکی بودم فکرکنم مشکل اعصاب دارم واقعا همه چیو هزار برابر گنده میکنم و بخاطرشون خودمو عذاب میدم بعدا میگم اخه من که کار بدی نکردم خودمو سرزنش کنم یا شوهرم واقعا وظیفه ای نداشته وقتی من مامانشو بلاک کردم حق ندارم توقع داشته باشم

باور کن من با اینکه شوهرم برادرزاده مادرمه هزار ی بی احترامی بهش میکنه حتی ی بار که دعوامون شده بود ...

نه خیلی احترام‌میذاره فقط در حد احترام دوس نداره براشون کاری بکنه چون واقعا مامانمم دوس نداره براش کاری بکنه من دیدم که با بابام پچ پچ میکرد راجب شوهرم میگفت پاشده اومده همش غذای خوب باید براش درست کنیم توقعش بالاس و ... واقعا مث پسرش نمیدونه شوهر منو الکی میگه من عییین پسرم دوسش داشتم 

شما که خودتم خیلی از شوهرت دلخور بودی گفتی مامانمو نبرده. نمیشه رفت و آمدتو با مامانت قطع کنی. و ...

بنظرتون طبیعیه ک من انقددر از مامانم تاثیر میگیرم؟ یعنی کافیه هر حرفی بزنه صددرصد قبولش دارم کاملا کورکورانه هرچی بگه مغزم قبول میکنه اینو خیلی وقت پیش شوهرمم بهم گفت

خیلی خیلی شاکی بودم فکرکنم مشکل اعصاب دارم واقعا همه چیو هزار برابر گنده میکنم و بخاطرشون خودمو عذاب ...

حلا یه مدت بگذره ناراحتی مامانت کمتر میشه. اگرم دیدی همونجور دلخوره رفت و آمدتو کم کن.البته اگه شوهرت راضی نباشه درستم نیست بری خونه مادرت

نه اهمیت نمیدم ولی نمیتونم برم از شوهرم معذرت بخوام تقصیر اونم بوده زیر بارون مامانم اسنپ پیدا نمیکر ...

عزیزم شما کامل بی‌طرف باش، کسی که بی‌طرفه هم از هیچکس معذرت نمیخواد. اگر جایی خودش مقصر بود که بحثش جداست ولی برای تقصیرهای بقیه کاری نمیکنه. مادرت گفت نیاد شوهرت، خودت برو به همسرت هم بگو‌ عزیزم چون شما دوست نداری با مامانم در ارتباط باشی من خودم میرم بالاخره مادر رو هم نمیشه کنار گذاشت ولی شما مجبور نیستی بیای به هر حال آدم بالغی من نمیتونم مجبورت کنم با کسی رابطه داشته باشی حتی اگر اون شخص مادر خودم باشه. مادرت هم حرفی زد، بگو مامان جان همسرمه، احترام هردوتونم برام واجبه. لطفا به من نگو چون ناراحت میشم، همونطور که همسرم هم نمیتونه درمورد شما گله‌ای پیش من بکنه. خودتون ارتباطتون رو حل و فصل کنید و من رو تحت فشار نذارید.

عزیزم با چیزی که من دیدم از کامنت‌های پایینت، به‌نظرم میاد هم شما هم مامانت زود برافروخته میشید و نتیجه میگیرید، الان دیگه یه خانم مستقلی شما و زندگی خودت رو داری، تحت تاثیر حرف هیچکس پیش نبر زندگیت رو و خودت همه‌چی رو مدیریت کن. ❤️

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
نه خیلی احترام‌میذاره فقط در حد احترام دوس نداره براشون کاری بکنه چون واقعا مامانمم دوس نداره براش ک ...

مامانت دقیقا بر عکس مادر منه. مامان من که شوهرمو از پسراش بیشتر دوست داره.