2401
2404

چون شوهرم نبردش تا راه اهن میخواست بره خونشون

حالا میگه دیگه پاشو نذاره خونم

ولی به من میگه تو بیا قدمت رو چشم

به شوهرم یه حرفایی زده که عمرا پاشو نمیذاره خونه بابام دیگه

شما باشید تنهایی میرید جایی که شوهرتونو نخوان

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

نه

همونطور که شوهرم بدون من جایی نمیره منم جایی احترام شوهرمو نگیرن پامو نمیذارم

حالا چی میشد برسونتش 

من نمیگم به شوهرت احترام نذار 

ولی والا همین پدر مادر نبودن ما هم نبودیم که حالا بخوایم شوهر کنیم خونه زندگی جدا داشته باشیم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بینشون قرار نگیر که سخت میشه... مادر که اصلا عضو جدا نشدنیِ نمیشه طرفش و نگیری همسر هم بهرحال شریک زندگیه عزیز برات پس بی طرف باش بگو‌جفتتون برام عزیزهستین من بی طرفم

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
2381

اگه به ناحق باشه نمیرم، اما اگه به حق باشه سعی میکنم دخالتی نکنم و رابطه خودم رو هم با جفتشون متعادل نگه دارم چون نه میشه مادر رو کنار گذاشت و طرف همسر رو گرفت، نه برعکس.

به کسی که این امضا رو می‌خونه: من با یه فرد ترنس ازدواج کردم. نه، این یه فاز زودگذر موقت نیست؛ و بله، افراد ترنس هم می‌تونن زندگی عادی داشته باشن. بیمار یا غیرعادی نیستن. یه زمانی ترجیح می‌دادم حرفی درباره‌ش نزنم اما طی سال‌هایی که کنار همسرم گذروندم، تبعیض و حتی تنفر رو علیه افراد ترنس دیدم و دردی که می‌کشید رو، و حالا این‌جا این رو می‌نویسم برای مادرهای الان و آینده، شاید کمک کرد تا یک نفر زندگی راحت‌تری رو بدون درد تجربه کنه... .
مادر مهم تر نیست به نظرت ؟؟!!!!!  

چرا مادر مهم تر باشه عزیزم؟

هر کس که حق باهاش باشه برحقه نه لزوما مادر.

من عاشق مادرمم ولی هیچ اعتقادی ندارم که مادر مقدسه! مادر بد و مداخله گر هم کم نداریم که گند میزنن به زندگی بچه هاشون.

بعد از ازدواج اولویت اصلی هر مردی خانمشه و اولویت اول هر خانمی شوهرش. غیر از این باشه اون زندگی به مشکل میخوره.

رنج از من آدم قوی تری ساخت!  میخندم از ته دل  و فرصت کوتاه زندگی رو زندگی میکنم!   
مادر مهم تر نیست به نظرت ؟؟!!!!! 

بستگی به مادر داره

مامان من به خودش اجازه میده به هرکی خوشش نمیاد توهین کنه 

پیام داده یتیمی شوهرمو زده تو سرش 

حتی زن داداشم تو عقد بود زده بود تو دهنش

اولش گفت کار دارم رفت زود کارش تموم شد ولی مامانم گفت دیگه نمیخوام ببره منم پیروی از مامانم کردم با ...

به نظرم پشت هیچ کدوم نگیر با مامانتم آروم صحبت کن بهش بفهمون چ کار زشتی کرده

اگه به ناحق باشه نمیرم، اما اگه به حق باشه سعی میکنم دخالتی نکنم و رابطه خودم رو هم با جفتشون متعادل ...

اخه اصلا نمیدونم به حق هست یا خیر شوهرم میگه من وظیفه ای ندارم نسبت به مادرت همونجور ک تو نداری

من بامادرشوهرم قطع رابطم

به نظرم پشت هیچ کدوم نگیر با مامانتم آروم صحبت کن بهش بفهمون چ کار زشتی کرده

مادرم شگرد داره مظلوم نمایی و اشک و گریه که بگم حق با توعه و... بهش گفتم دیگه به همسرم پیام نده 

2392