2737
2734
عنوان

مامانم از شوهرم بدش اومده یه حرفای زشتی به شوهرم زده شما باشید میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 58 پست
حلا یه مدت بگذره ناراحتی مامانت کمتر میشه. اگرم دیدی همونجور دلخوره رفت و آمدتو کم کن.البته اگه شوهر ...

دلخوریش که میمونه هنوزم بعد ۴ سال راجب زنداداشم بد میگه با اینکه قطع رابطس منم مجبورم تنهایی برم راه خیلی طولانی هم هست ما تهرانیم اونا نزدیک مشهدن فکرنکنم بیشتر از سالی ۱ بار برم

عزیزم شما کامل بی‌طرف باش، کسی که بی‌طرفه هم از هیچکس معذرت نمیخواد. اگر جایی خودش مقصر بود که بحثش ...

دقیقا درست میگین دلیلی نداره من معذرت بخوام فقط جلوی مادرم باهاش تند رفتم که بخاطر خودم بود نه مامانم چون من درخواست کردم نه اورد جلوی دیگران احساس کردم خورد شدم ولی بازم جلوی مامانم نباید میکردم 

بله متاسفانه مامانم اعصاب و روانش خیلی ضعیفه واکنش های شدید نشون میده دعا کنید من بتونم از این مدل رفتار فاصله بگیرم من حتی بهش بگم راجب همسرم حرف نزنه هم دلخور میشه حتی در این حده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلخوریش که میمونه هنوزم بعد ۴ سال راجب زنداداشم بد میگه با اینکه قطع رابطس منم مجبورم تنهایی برم راه ...

بهتر که دورن.  پس مشخصه مامانتم بی تقصیر نیست.خدا بزرگه .تا  اون موقعی که شما بخواین برین ان شالله یکیشون یا هردوتاشون کوتاه بیاد

مامانت دقیقا بر عکس مادر منه. مامان من که شوهرمو از پسراش بیشتر دوست داره.

خوشبحالت من تا وقتی داداشم قطع رابطه نکرده بود مامانم به خودمم نگاه نمبکرد چ برسه بخواد دامادشو دوی داشته باشه

2728
بهتر که دورن.  پس مشخصه مامانتم بی تقصیر نیست.خدا بزرگه .تا  اون موقعی که شما بخواین برین ...

انشالله بخدا خودش بعد یه عمر تاحالا قهر نکرده بره خونه باباش ولی ازون روز همش به من میگه پاشو بیا 😔زندگیم براش مهم نیست فقط اینکه درخواستشو رد کرده شوهرم مهمه

خوشبحالت من تا وقتی داداشم قطع رابطه نکرده بود مامانم به خودمم نگاه نمبکرد چ برسه بخواد دامادشو دوی ...

آخه بدیش اینه که من دوست دارم همسرمم همینقد مامانمو دوست داشته باشه. البته زبانی که دوستش داره ولی این همه خوبی که مادرم در حقمون کرده رو یک درصدشم جبران نکرده.

مثلا ما که میریم شهرستان اصل نمیگه یه چیزی واسشون بگیریم ببریم.با اینکه میبینه مادرن و خواهرام چقد بران سوغاتی میذارن.

دقیقا درست میگین دلیلی نداره من معذرت بخوام فقط جلوی مادرم باهاش تند رفتم که بخاطر خودم بود نه مامان ...

عزیزم اگر فکر میکنی این واکنش‌های شدید و احساسی توی شما هم هست، اگه خودت صلاح میدونی و دوست داری و فکر میکنی تعدادش خیلی زیاده میتونی از روانشناس هم کمک بگیری. نه فقط برای این موضوع‌ها، بهت کمک هم میکنه بین مادرت و شوهرت تعادل برقرار کنی و یه‌طوری جوابشون رو بدی که هیچکدوم ناراحت نشن یا کمترین ناراحتی رو داشته باشن و شما بتونی رابطه‌ت با هردوتا رو حفظ کنی. گاهی یه نفر سوم متخصص که از بیرون میبینه آدم‌ها رو بهتر میتونه کمک کنه و پیشنهاد بده مخصوصا وقتی آدم بین دو نفر گیر میکنه که خیلی براش عزیزن، دیگه رسما آدم مغزش از کار میفته چون خیلی موقعیت سختیه به‌هرحال. خوشبخت باشی انشالله❤️

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
آخه بدیش اینه که من دوست دارم همسرمم همینقد مامانمو دوست داشته باشه. البته زبانی که دوستش داره ولی ا ...

من اولش اینطوری به نظرم اومد و گفتم مامان من انقدر مهربونی کرده و... شوهرم بی چشم و روعه ولی وقتی باهاش حرف زدم چشامو باز کرد گفت هردفه میریم اونجا نمیبینی  کل باغ باباتو بیل میزنم همش صدام میکنه بیا کمک اینا چی بود نمیذاشت استراحت کنم راست میگه حیاط بابامو شوهرم تبدیل به باغ کرد نهال کاشت همشو خب اونام وظیفشون بوده جبران کنن حالا ماشین بهش بدن اونجا پیاده نباشه یا سوغاتی بدن 

کاش پدرمادر منم بی چشمداشت محبت میکردن تا شوهرمم دوسشون میداشت

2738
عزیزم اگر فکر میکنی این واکنش‌های شدید و احساسی توی شما هم هست، اگه خودت صلاح میدونی و دوست داری و ف ...

قربونتون برم حتما بهش فکرمیکنم راجب این مسئله شوهرم گفت کلاس کنترل خشم و اینا برو ممنون🌹❤

من اولش اینطوری به نظرم اومد و گفتم مامان من انقدر مهربونی کرده و... شوهرم بی چشم و روعه ولی وقتی با ...

خب خدا خیرش بده.یه جور دیگه جبران میکرده واسشون. ولی شوهر من که چشمشو به خوبیاشون میبنده.براش مهم نیست چیزی بدن یا ندن. البته اونا که خیلی ازش راضین.دوسش دارن ولی من همیشه دلم باهاش چرکینه بخاطر همین بی چشم و روییش

خب خدا خیرش بده.یه جور دیگه جبران میکرده واسشون. ولی شوهر من که چشمشو به خوبیاشون میبنده.براش مهم نی ...

عزیزم غصه نخور بنظرم خوبیاشونو به شوهرت بگو شاید متوجه نیست شاید نیاز داره به تلنگر

عزیزم غصه نخور بنظرم خوبیاشونو به شوهرت بگو شاید متوجه نیست شاید نیاز داره به تلنگر

کلا بی خیاله میگه خودت باید بهم بگی.ولی درمورد خونواده خودش خدا رو شکر خیلی حواسش هست که جبران محبتشونو کنه😄

کلا بی خیاله میگه خودت باید بهم بگی.ولی درمورد خونواده خودش خدا رو شکر خیلی حواسش هست که جبران محبتش ...

منم دلم میخواست شوهرم خیرش به همه برسه ولی فقط برای من خوبه برای هیچکس نیست برای منم یه وقتایی کم‌میذاره ولی حتی به مادرش محبت نمیکنه از بیمارستان اومده بود نرفت سر بزنه منم قطع رابطه بودم همون موقع ها دعوام شده بود با مامانش نرفتم اونم نرفت

منم دلم میخواست شوهرم خیرش به همه برسه ولی فقط برای من خوبه برای هیچکس نیست برای منم یه وقتایی کم‌می ...

حداقل اینجوری دلت رو خوش میکنی که  اخلاقش اینه و برای همه اینجوریه نه فقط خونواده خودت.