2737
2734

سلام من ۲۳ سالمه و ليسانس روانشناسی دارم الان دوتا خاستگار برام اومده که یکیش متولد ۷۰ و فوق لیسانس حسابداری داره و توی شرکت مشغول به کاره و اون یکی خاستگارم متولد ۷۱ و مدرکش دیپلمه و پیمان کار ساختمان. هر دوتا شونم تک پسرن و خونه ماشین دارن و از خانواده ی خوبی هستن .

الان مشکل من اینه کدوم درآمد بهتری داره و کدوما قبول کنم ؟

بنظر خودم حسابداره بهتره چون از لحاظ درس بیشتر بهم میخوریم ولی بهم میگن که حقوق حسابدار ها کمه و پیمان کار بهتره 

حسابدار

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستی فرستادی یا لایک کن یا بهم خبر بده🥰♥️♥️دعا کنید برام بچه ها ؛دلم میخواد اون اتفاقی که باید برام بیوفته 🥺♥️همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی( شعرشو دوست دارم عشقو عاشقی در کار نیست😐😂) اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن من زبون ندارم چیزی بگم ولی دلم میشکنه اون دنیا باید جوابگو باشی😂♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

حسابدار درامدشون با ثبات تره ولی پیمانکار درامدش گاها بیشتره

... و امید سرمایه ی آدمیست🍃🌱                                     اندر دل من تویی نگارا🥰💍                                                   خدای مهربان من، بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدن                 هدیه ی بهشتیت هستم نا امیدم نکن😍🙏                                  با احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.😊
2706