2733
2739
عنوان

یه قرص ضد استرس و اضطراب بگین من ازمون شهر دارممم استرس دارم 🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 10942 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرصای ضد استرس هوشیاریو کم میکنن و کلی هم عوارض دارن. اگه همش بخواید با این چیزا استرس کم کنید، مغز شرطی میشه و تا ابد باس مصرف بشه. و اگه مصرف نکنید، فعالیت الکتریکی مغز یهو بالا میره و خدای نکرده منجر به تشنج میشه. سر خود دارو مصرف نکنید این کارا چیه واقعا نمیفهمم

2731
کامنت بعدی گفتم.باورکن آرامشی ک خدا میده به ادم هیچکس وهیچ قرصی نمیده ادم مذهبی نیستما فقط یمدت ...

حرفات درسته ❤خیلی ممنون بخاطر حرفای قشنگت 

عضو گروه ابی💙💙وزن ۶۴ هدف ۵۷
اخه من که تاحالا امتحان نکردم  فقط استرسم زیاده نمیخوام بیفتم سر امتحان  بار اولمه میخوا ...

پررانول

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740

منم متاسفانه درگیر این مشکلم ۲ بار رد شدم چون استرس شدید میگیرم دستام خیلی بد شروع به لرزش میکنه سه شنبه میخوام پراپرانول بخورم بعد تست بدم افسر میبینم حالم بد میشه در صورتی که با شوهرم تمرین میکنم نمیگم خیلی عالی ولی خوبم ،

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
حرفات درسته ❤خیلی ممنون بخاطر حرفای قشنگت 

قربونت برم من

انشالله دلت اروم بگیره 

و موفق باشی توهرکاریت

یه صلواتم فرستادم واست🤍

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!

من قرص میشناسم

بدون نسخه هم میدن

دوز ۵ بگیری کافیه یه دونش

ولی ممکنه یکممم خواب آلوده بشی.اما اونقد نیست که بیهوش بشی یا هوشیار نباشی.چون تپش قلب و نبضو کمتر میکنه برای همین میگم.

اسمش: کلردیازپوکساید

اینو دکتر برای کنفرانسای من نوشت ک استرس میگرفتم

ولی بیشتر نخور.اگرم نخوری کلا خیلی عالیه استرس نداره که

موقع امتحان شهر رانندگیم مامانم میگفت هروقت ترسیدی فکر کن اونم یه آدمه مثل ما میگه میخنده دستشویی میره 😁 ترس نداره که

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
من قرص میشناسم بدون نسخه هم میدن دوز ۵ بگیری کافیه یه دونش ولی ممکنه یکممم خواب آلوده بشی.اما اون ...

پوکساید بابام قبل خواب میخوره ک!!

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!
قرصای ضد استرس هوشیاریو کم میکنن و کلی هم عوارض دارن. اگه همش بخواید با این چیزا استرس کم کنید، مغز ...

اولین بارمه چون ادم به شدت استرسی هستم با استرس میتونم همه چیو خراب کنم 

بخاطر ارامشمم شده به فکر این قرص افتادم که برای یکبار شده بتونم استرسمو کنترل کنم باهاش 🥴وگرنه اهل قرصو اینا نیستم 

عضو گروه ابی💙💙وزن ۶۴ هدف ۵۷
به بدترین اتفاقی که ممکنه بیفته فکر کن. رد میشی گواهینامه نمی‌گیری  چی میشه ؟؟اسمون به زمین می ...

اخه نی نی سایت هم شد جای پرسش اسم دارو استرس؟؟؟

آدم هر اتفاقی واسش میفته خودش مقصره. حالا این داروهارم که پستای قبلی پیشنهاد دادن اگه به بدنش نخورد و گند زد کی پاسخگوعه؟ برمیگرده میگه فلانی مقصره که اینو پیشنهاد داد. زاغارت! 

2706