2737
2739
عنوان

ای خدا نمیتونم بخابم

241 بازدید | 20 پست

دو روزه نتونستم درستی بخوابم هی میخام بخابم با صدای قهه خودم از خواب پا میشم سرم میخاد بترکه از کمبود خواب

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند

بیخوابی خیلی سمع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیخوابی خیلی سمع

نه من خوابم میاد تشنه خوابم چشام ک رو هم میزارم ی خنده ریسه ای بلند میکنم ک از صداش پا میشم و دوباره تکرار قبلنا هر از گاهی اینجوری میشدم الان دو روزه نمیتونم بخابم 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2740
نه من خوابم میاد تشنه خوابم چشام ک رو هم میزارم ی خنده ریسه ای بلند میکنم ک از صداش پا میشم و دوباره ...

چزا میخندی تو خواب اونم بلند!؟ 

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!