2733
2734
عنوان

امشب باهاش کات کردم،دلم داره میترکه💔+شات پیام هامون

| مشاهده متن کامل بحث + 7698 بازدید | 65 پست

تو هم زن شجاعی هستی مستقل بودن تورو قوی تر هم‌ میکنه دنبال کار برو شاغل شو این خیلی مهمه بعدش باشگاه برو ورزش کن ب خودت برس خوب بپوش خوب بگرد خوب بخور بذار بفهمه تو چه زنی قوی هستی

دقیقا هدفش همین بوده 

مهریتو ببخشی وخودت ببری ازش 

خب موفقم شده

دیر به خودت اومدی حالام پاکش کن خدا به دلت ارامش بده

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو اول باید خودتو خیلی بیشتر از هر کس دیگه ای دوست داشته باشی تا بتونی به هرچی و هر کسی که میخوای برسی 

و خاطرات آدما رو اذیت میکنه ولی بالاخره یه روزی تموم میشه ولی زندگی کردن با یه آدم اشتباه خودتو از خودت میگیره .خودتو دوست داشته باش

بالاخره گیلیاد نابود میشه be happy  
2731
دقیقا هدفش همین بوده  مهریتو ببخشی وخودت ببری ازش  خب موفقم شده دیر به خودت اومدی حالام ...

وای راست میگی بخدا،به این اصلااا فکر نکرده و

بودم،ی لحظه انگار چشام باز شد از حرفی که زدی،راستی اینم بگم محضری نرفتم مهریه م رو ببخشم ها همینطوری خونه اونم بابام امضا داد

وای راست میگی بخدا،به این اصلااا فکر نکرده و بودم،ی لحظه انگار چشام باز شد از حرفی که زدی،راستی این ...

من حقوق میخونم 

محضری که نیست 

پا بزار رو خر خره ش وحقتو بگیر 

بابات چرا مگه مهربه باباته!

گفت من امضا تورو قبول ندارم بابات امضا بده به جات

ببخش ولی چقدر احمقه 

چطور موقع عقد قبول داشت 

خدایی چطور میتونی عاشق ودلتنگ همچین ادمی باشی؟

اگرم یه زمانی عاشقش بودی با این کاراش دیگه حیت بهش میشه نفرت

تصمیم دارم سعی کنم خودمو بیشتر از اون دوس داشته باشم❤🌱

بهترین کارو میکنی .عزیزم تو از هر کسی واسه خودت مهم تری ببین اون حتی حق داشتن یه مهریه رو ازت گرفته که هروقت دلش خواست بره پی زندگیش پس یه زن قوی باش و خودتو همیشه در اولویت قرار بده  

بالاخره گیلیاد نابود میشه be happy  
مرسی که بهم انگیزه دادی🥺چقد خوبه آدم تو مجازی کسایی رو داره که باهاشون حرف بزنه💚

راستش تاپیکتو دیدم یاد خودم افتاد یکسال و شش ماه پیش با کسی مونده بودم که شخصیتمو زیر سوال میبرد ببین عزیزم زن بودن به تنهایی خودش کافیه تا اون احترام مد نظر رو بهت بزارن تو که خودت دختر خوبی هستی بشین به این فکر کن که کسی که توی دوره ی عقد میخوای با التماس نگهش داری وقتی ازدواج کنی و صاحب بچه بشی چجوری میخوای بهش بفهمونی که نه تنها خودت بلکه پای بچه و کودکی هم در میونه؟ اینارو بعنوان یه دوست یا مشاور بهت نمیگم بعنوان کسی بهت میگم که شرایط تورو داشته و الان به لطف خدا اوضاعم خوبه 

کسی توی زندگیم بود که جلوی همه بهم گفته نمیخواد منو بخاطرش سکوت کردم شخصیتم زیر سوال رفت آبروم زیر سوال رفت جلو همه ماخذه شدم اما با خودم گفتم خدایا تا کی؟ چون دیگه حس میکردم بعنوان یه انسان غروری برام نمونده اون آدم تقلا های منو برای زندگی دو نفرمون نمیدید بلکه بلعکس سعی میکرد هی ازم دور تر و دور تر بشه با هر کسی جز من میپرید بهشون بها میداد خرجشون میکرد اما به وقت من که میرسید نداشت!!! میدونی چرا؟؟ چون من با رفتار هام بهش فهموندم که اگه مثل یه حیوان باهام رفتار کنه باز من آغوشم به روش بازه 

نه خیر مردا این چیزارو درک نمیکنن رک و روراست بهت بگم دلش باهات نیست مردی که دلش باهات باشه هیییچوقت شخصیتت رو زیر سوال نمیبره مثل تو که چون عاشقشی اونو زیر سوال نمیبری 

میخوام بهت بگم تا هنوز توی دوره ی عقد هستی جدا بشو که اگه ازدواج کردی یه روز به سبب رفتار های بد همسرت باهات از عشق که دست کشیدی تو میمونی و یه زندگی و نه راه پس داری نه راه پیش 

یکی از دوست هام خسلی رفتار بدی تو خونه داره غذا دسر میپزه همش خوابه همش غر میزنه باید ببینی شوهرش چجوری مثل پروانه دورش میچرخه چون حتی غر زدن همسرشو دوس داره 

یعنی علاوه بر رفتار تو که باید مناسب باشه طرف مقابل هم باید تورو بخواد زندگی که همش این نیست که تو خودتو خوب نشون بدی و عالی باشی تا همسرت نره گاهی تو لازم داری یه زن عصبانی یا غر غرو باشی گاهی لازم داری شلخته باشی گاهی لازمه بری تو خودت و مثل زهرمار باشی ثرار نیست که شخصیتت رو طبق چهارچوب اون آقا بچینی میخوای خودت باشی نه اونی که اون ازت دائما انتظار داره 

عزیزم میدونم برات خیلی سخته خیلی درکت میکنم که این همه برات نوشتم و امیدوارم بخونیش ولی با وجود سختی همه چیز رو رها کن تا فرصتش رو داری یه آینده ی روشن بساز تلاش کن قدم بزن اصلا موسیقی گوش کن کتاب بخون و مهمتر از همه به کسی دل ببند که تورو همین جوری که هستی بخواد نه جوری که خودش انتظار داره که تو مجبور نباشی التماس کنی کسی تو زندگیت بمونه نمیخوای که کل عمرت مشغول التماس بمونی آدمی که دلش به رفتنه در قفس رو براش باز کن بره اما نزار خودت رو ازت بگیرن مطمئنم قلب بزرگی داری ایشالله که بهترین ها نصیبت بشه و با سعادت زندگی کنی 

ققنوس
2706