2733
2734
عنوان

امشب باهاش کات کردم،دلم داره میترکه💔+شات پیام هامون

| مشاهده متن کامل بحث + 7637 بازدید | 65 پست
وقتی به مردی بفهمه حاضری براش هر کاری بکنی و هر کاری باهات بکنه ولش نمیکنی هر کاری دلش بخاد میکنه چو ...

الان کار درستی کردم بنظرت؟که گفتم برو واسه همیشه؟

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
هی چند وقت ی بار سر هر دعوایی اومد گف نمیخوامت،بعدش یا خودش اومد یا من با التماس راضیش کردم،آخرین مه ...

باید ازش میگرفتی مهریتو حق توعه نباید به همچین مردی میبخشیدی مهریتو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی اون دقیقا کسی بود که من بخاطرش به زندگی برگشتم حالا که رفته زندگیم تاریک تر هم شده💔

این طوری نگو عزیزم ارزشت خیلی بیشتر از این حرف هاست واسه شادی دل خودت زندگی کن

یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨
باید ازش میگرفتی مهریتو حق توعه نباید به همچین مردی میبخشیدی مهریتو 

عیبی نداره خدام میبینه💔🥺

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2731
الان کار درستی کردم بنظرت؟که گفتم برو واسه همیشه؟

خیلی کار درستی کردی و اصلا بهش فکر نکن اگه دلت تنگ‌شد به اون بلاهایی ک‌سرا اورده فکر کن و به این فکر کن ک چه کارایی دوست داری امجام بدی 

این طوری نگو عزیزم ارزشت خیلی بیشتر از این حرف هاست واسه شادی دل خودت زندگی کن

درسته ولی خاطرات آدمو میکشن تا از یادت برن

برو یه کاغذ و خودکار بردهر شروع کن بنویس به کارایی ک‌دوست داری امجام بدی برای خودت به کاری جور کن شاغل شو موفق شوو بذار حسرت داشتنتو بخوره بذار بفهمه چ ج‌اهری از دست داده

برو یه کاغذ و خودکار بردهر شروع کن بنویس به کارایی ک‌دوست داری امجام بدی برای خودت به کاری جور کن شا ...

کار کن ورزش کن مسافرت خرید دوست هر چی دلت بخاد تو‌دیگه از دستش ازادی 

2738
برو یه کاغذ و خودکار بردهر شروع کن بنویس به کارایی ک‌دوست داری امجام بدی برای خودت به کاری جور کن شا ...

موفق میشم ولی دلم میخواد ی کاری کنم این بار اون بیاد سمت من،این بار من براش شرط بزارم،مثل خودش که گفت مهریه ت رو ببخش تا بخوامت🙃

کار کن ورزش کن مسافرت خرید دوست هر چی دلت بخاد تو‌دیگه از دستش ازادی 

دقیقا با این حرفت موافقم،ولی بخدا هنوزم دوسش دارم💔

برو سمت همه کارایی ک‌دوست داری و موفق شوو اون موقع ارزوش میشی

مرسی که بهم انگیزه دادی🥺چقد خوبه آدم تو مجازی کسایی رو داره که باهاشون حرف بزنه💚

دقیقا با این حرفت موافقم،ولی بخدا هنوزم دوسش دارم💔

معلومه ک نمیشه همون موقع از قلبت بندازیش بیرون ولی حتی اگه اوند سمتت بگو همه چی تموم شده خامش نشو نذار بازم اذیتت کنه مستقل شو

2706