2733
2739
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344712 بازدید | 9350 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما من PCO شدید بودم یک مدت کلیییییی داروهای گیاهی استفاده کردم بعد رفتم سونو گفت خیلی خوب شدی و دیگه پلی کیستیک نیستی اما هم چنان پریودم نامنظمه شدید چیکار کنم؟؟؟عسل تزریق کردم تا رحمم گرم بشه اما بازم نامنظمم.کسی هست شرایط منو داشته باشه؟دگترای طب سنتی معروف رو کسی رفته و داروی تخصصی ناباروری رو بگیره که تاثیر داشته باشه؟

عشق کوچولوی من 18 دی 92 دامنم رو سبز کرد...:* 
2731

سلام حسناجون.عزیزم من pcoهستم کمخونی هم دارم خیلی دکتررفتم یک سال ونیم طب سنتی رفتم جواب ندادیک سال ونیم هم دکتررفتم بهم متفورمین دادوفولیک اسیدهمشون گفتن بایدوزنتوبیاری پایین بعدباردارشی درضمن سه سال پیش یکبارهم پنج ماهه سقط داشتم که دکترنتونست تشخیص بده ازچی بودکه الان خودم فکرمیکنم ازپلی کیستیکم بودشوهرمم خیلی میگه پس چرابچه نمیاری واقعاموندم چیکارکنم ممنون میشم راهنماییم کنی🙏

خانوم خوشگلا سایت 
درمانگیاه یک داروخانه آنلاین هست که فقط داروهای گیاهی داره. میتونید برای خودتون و خانواده تون و نی نی تون محصولات و مکمل ها و داروهای گیاهی رو ازش بخرید.

پیشنهاد میکنم یه سر بزنید و به بقیه هم معرفی کنید   آدرسش    

رنامه کنترل همسر و فرزند spy24

SPY24
یک بسته نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور

تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین

ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تل گرام ، واتس اپ

موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه

برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

2738

سلام حسنا جون

چقدر خوشحالم که با شما آشنا شدم

راستش من تقریبا ۷ ساله که ام اس دارم

توروخدا راه درمانشو بهم بگید

مادرمم روماتیسم دارن و باز هم ازتون خواهش میکنم که راه درمانشو بهم بگید

البته خدارو صد هزار مرتبه شکر که مشکلمون در حد ضعیفه اما برای من به شخصه مصرف یک شب درمیون آمپول خییییلی آزار دهندس مخصوصا اینکه مطمئنم خوبم نمیشم

عاجزانه ازتون خواهش میکنم که جوابمو بدید

خیلی به کمکتون احتیاج دارم

ممنونم🙏🌹

میشه برای حاجتم صلوات بفرستید🌸🌸

سسلام حسنی خانم 

من تازه تاپیکتونو پیدا کردم ،مشکل کیست شکلاتی دارم ،۵ماه پیش یه کیست ۹در۸سانت شکلاتی (اندرومتروما) که مل تخمدانمو آلوده کرده بود با ترشح سم رو خارج کردم ،عمل باز ،این ماه یعنی ۴/۱۲روز سیزده سیکلم بود رفتم برا چکاپ تخمک گذاری متوجه شدم سرجای قبلیم (جای عملم تخمدان چپ) دوباره از همون کیست دراورده و حدود ۲سانت و نیم شده ،الان ۴ماهه اقدام میکنم و باردار نشدم ،حدود ۶ساله ازدواج کردم و تحت نظر یه دکتر معرپف تپ سعادت آباد بودم که همه اش برام تشخیص اشتباه میداد و من بعداز ۴سال ویزیت پیش ایشون متوجه این اشتباه ایشون شدم و دکترمو عوض کردم ،بعداز بهوش اومدنم دراومد بالا سرم و به همسرم گفت کیست تمام تخمدان چپو سیاه کرده بود و من با ۲لیترو نیم محلول داغ تونستم تخمدانو نجات بدم ،و سریعا بهم گفت ivfکنم تا زود باردار شم تا کیست دوباره عود نکرده ،راستش منم هزینه ivf رو نداشتم و ۴ماهه طبیعی اقدام میکنم ،این ماه کیستم عود کرد و زیر ۳سانته ،کمکم کنید و راهنمایی کنید که چکار کنم بدون عمل این کیست لعنتی ازبین بره؟😢😭بمن گفتن شما تو طب سنتی مهارت دارید میشه کمکم کنید یا زود باردار شم یا کیستم ازبی بره 😭😭😭

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
سلام حسناجون.عزیزم من pcoهستم کمخونی هم دارم خیلی دکتررفتم یک سال ونیم طب سنتی رفتم جواب ندادیک سال ...

عزیزم سلام شما باردار شدی بسلامتی ؟ پلیکیستیکت چقدر شدیده ؟بدون دارو پریود میشدی ؟ وزنت چقدره؟کم کردی؟

لایک نکنید خیلی ممنونم
عزیزم بسلامتی شما باردار شدی؟چند سالته؟ورزش میکنی؟

سلام نه اولین انتقالم منفی شد.فقط پیاده روی میکنم اما نه بصورت مداوم .تو فروردین دوباره باید برم تو سیکل ivfو تخمک کشی کنم .دکترم گفت بخاطر ذخیره تخمدان پایین احتمال چندبار تخمک کشی زیاده

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 
2706