2752
2734
وا مریم جون منم شاغلم چ ربطی داره همه مردا ته دلشون پسر میخوان از بارداریت لذت ببر کم پیش میاد این احساس بیخیال شو دختر من دوتا دختر دارم دیگه مثل من که نیستی
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
هفته 15 رفتم بهداشت ماما گفت صدای قلبشو نمیشنوم رفتم سونو دادم به همه گفت برین هفته 17 بیاین مشخص نیس ولی برای منو گفت دختره !!!!!!!!!خلاصه شوهرم بیچاره و خودم همش تو ذوقمون میخوره بگذریم خیره انشالله مذیم جون من نمیگم دختره انشالله پسر باشه ولی......هنوز زوده اصلا چیزی نمیشه گفت برای هرکسی متفاوته خو بچه اولته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مریم واقعا؟ چرا اینقد از دختر هراس داری؟ من درک نمیکنم اگه ناراحت نمیشی بگو خب منم شاغلم وبچه هامو باید بزارم اینو واونور بخصوص دانشجوبودم بدتر بود
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
من شکل وی تو چشم راستمه جدول چینی میگه پسره قیافم هیچ تغییری نکرده ترشیجات رو بیشتر از شیرینی جات دوست دارم هر کی میبینه میگه پسره تست کلم بنفش و جوش شیرین و نمک همه گفتن پسره اما سونوی ان تی گفت احتمالا دختره
2706