2737
2739

سلام به همگی. من کلی از این سایت فایل گرفتم الان موندم چطوری توی 24 ساعت بشینم همرو گوش کنم ::))

شما تجربه جدیدی از ساب دارید؟ نتیجه ای دیدید؟ از این سایت چطور؟ فایلی گرفتید ازشون تاحالا؟  "اگه اعتقادی ندارید لطفن اعصاب همو به هم نریزیم". مرسی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه توضیح بدین چجوریه؟ 

مثل تکرار یه سری جمله های تاکیدی هست. یادمه قدیم تر میگفتن بنویسید تا اتفاق بیفتد مثلن. یا یه سری جمله تاکیدی ضبط کنید با صدای خودتون و گوش کنید. این هم همون هست اما بهش میگن سابلیمینال. خودمم به تازگی کشفش کردم.

2728

منم یه مدت خیلی دنبال ساب بودم

اما متوجه شدم یسری افکار پنهانی رو وارد ذهن آدما میکنن

و این باعث شد که از هرچی ساب هست دوری کنم

یعنی شما با گوش دادن به ساب، ذهنتون رو کاملا می‌سپردند دست اون تولید کننده ی ساب

و شما اصلا نمیدونین چی داره وارد ذهنتون میشه

من نمیخوام اعصابتون بهم بریزم هاا

خواستم اطلاعات خودمو بگم

ممکنه یکی ساب تغییر رنگ چشم بگیره

استفاده کنه و جواب بگیره ازش

اما بجز اطلاعات تغییر رنگ چشم، خدا میدونه چه اطلاعات دیگه ای وارد ذهنمون میشه

خـو໑شبختي يـ؏ـني داشتن ڪوچولويہ‌ از جنس مِـטּ وتو🥺🤍.
آره من از سابلیمیران خریدم برا کاهش قد یک ماه گوش دادم نتیجه نداد ول کردم 😐

خودش که میگه دو تا شش ماه گوش بدیم. قد هم که دیگه خیلی چیز سختیه خداییش. بیا دوباره گوش کن ادامه بده شایدم که شد.

مثل تکرار یه سری جمله های تاکیدی هست. یادمه قدیم تر میگفتن بنویسید تا اتفاق بیفتد مثلن. یا یه سری جم ...

ساب با جملات تاکیدی خیلی فرق داره

جملات تاکیدی رو باید بارها و بارها و بارها

شاید سالها 

تکرار کنین تا وارد ناخودآگاه ذهنتون بشه

وقتی وارد ناخودآگاه ذهن بشه، اتفاق میفته

هررررررچیزی که باشه

ساب میاد با استفاده از یسری کلمات

که گوش ما نمیشنوه و ناخودآگاه ما میشنوه، این کلمات تاکیدی رو به گوش ناخودآگاه ما میرسونه

اگه خودمون تولید کننده ی ساب باشیم و بهش گوش کنیم خیلی هم خوبه

چون میدونیم چه کلماتی داخل ساب پنهان شدن

اما وقتی از جایی میخریم، هیچ تضمینی نیست چیزای دیگه وارد ذهنمون نشه

2740
ساب با جملات تاکیدی خیلی فرق داره جملات تاکیدی رو باید بارها و بارها و بارها شاید سالها  تکر ...

این سایت دو تا مدل فایل میده. یک فایل رو میشنوی چی میگه. دقیقن همه جملات رو میشنوی که تند داره پشت سر هم تکرار میشه، توی سایتشم برای هر ساب یه پیج هست و زیرش نوشته مثلن این صد جمله توی این ساب هست. البته گوش کردن به فایلی که جمله ها رو داره پشت سر هم میگه کمی اذیت کننده هست. یه فایل هم هست که یه اهنگ ملایم روی جملات هست و دیگه نمیشنویش. نمیدونم.... فعلن که دارم امتحان می کنم، توی این دنیای عجیب و غریب هیچ چیز نشدنی نیست. شایدم شد   

این سایت دو تا مدل فایل میده. یک فایل رو میشنوی چی میگه. دقیقن همه جملات رو میشنوی که تند داره پشت س ...

یادت باشه فایل هایی که متن دارن هم، میتونن جملات پنهانی داشته باشن

مثلا آهنگ هایی که گوش میدیم هم خیلی هاشون روی ناخودآگاه تاثیر میذارن و داخلشون چیزای خیلی بدی بصورت پنهانی وارد ناخودآگاه ما میکنن

که خیلی از آهنگ ها رو با ریورس کردن، کلماتشون رو کشیدن بیرون و دیدن درمورد شیطان پرستی صحبت میکنن

اگه نظر من رو میخوای، خودت جملات تاکیدی خودت رو بنویس 

و اونارو بارها و بارها بخون

حتی اگه مدت زمان جواب دهی بیشتر طول بکشه، اما اطمینان داری ازش

کسی از ساب های خانم دکتر رضایی داخل یوتیوب استفاده کرده ؟ معتبره ؟ لطفا هر کی این پیاممو میبینه ، بگه ... نظرتون راجب ساب های اقاشیری چیه ؟ من از ساب های اقاشیری استفاده میکنم

2706