2737
2734

زهر تاوان ،شاه شطرنج،بلو،سرگیجه های تنهایی من،ناگفته  ها،اشور،قشاع،ابرویم را پس بده و...

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی رمان خوب سراغ داری تو هم بگو من بخونم

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
زهر تاوان ،شاه شطرنج،بلو،سرگیجه های تنهایی من،ناگفته  ها،اشور،قشاع،ابرویم را پس بده و...

مرسی عزیزم ، شاه شطرنج خوندم اما بقیه رو نه .. کدومش بهتر هست و در مورد چی هست؟

خدایا شکرت   
واقعا رمانا الان همه ابکی شدند  تمام رمانهای نیلوفر قایمی فر و پگاه را بخوان همشون عالیند  ...

آره استوره رو خوندم واقعا عالی بود در حد اون رمان خوب ندیدم . دستت درد نکنه من رمان های نیلوفر و پگاه دنبال می کنم کدوم یکی از رمان هایی که گفتی خوبن ؟

خدایا شکرت   
2740
مرسی عزیزم ، شاه شطرنج خوندم اما بقیه رو نه .. کدومش بهتر هست و در مورد چی هست؟

اسی باور کن انقد رمان میخونم یادم نمی‌مونه اینا هم بزور یادم اومد اسمشون.😅رمان های خوبین بخون پشیمون نمیشی

اسی رمان خوب سراغ داری تو هم بگو من بخونم

هرمیس من جلد اول و دوم خوندم متاسفانه ادامه داشت ولی جلد سومشو پیدا نکردم و ناقص بود

رمان شاه شطرنج تازه خوندم خوب بود

رمان های پگاه دنبال کن قلم خوبی داره

خدایا شکرت   
اسی باور کن انقد رمان میخونم یادم نمی‌مونه اینا هم بزور یادم اومد اسمشون.😅رمان های خوبین بخون پشیمو ...

دست گلت درد نکنه ، آره منم همینطورم ،  برای تمدد اعصاب می خوندم ولی بعضیاشون اینقدر چرتن بدتر اعصابم بهم میریزه  

خدایا شکرت   
2706