2733
2734
چند تا معرفی میکنی عزیزمم 

بامداد خمار چشمهایش ،جای خالی سلوچ،همسایه ها،روزگار سپری شده مردم سالخورده،باغ مارشال،خواجه تاجدار رو ۳بار خوندم عالیه،لطفعلی خان زند،افسانه قاجار،حاجی بابای اصفهانی،دزیره،جیران، وکلا کتاب‌های تاریخی که مربوط به دوره قاجار هست رو و دهه های ۳۰،۴۰،۵۰،رو بیشتر میخونم ،بادبادک باز،شوهر آهو خانم و خیلی هستند ،برم لیستم ببینم میگم،، دو قرن سکوت،اصلا رمان‌های معاصر و دم دستی و کلیشه رو نمیخونم،خانه ادریسی ها،سالاریها،کتاب‌های بزرگ علوی،خیلی هستن،حتی نمایشنامه های رادیویی رو اود میکنم بشنوم موقع کار،وکتابهایی که ندارم رو صوتی بیشتر سعی میکنم پیدا کنم چون پی دی اف هست اما چشماهارو اذیت میکنه، و عضو گروه‌های فعال کتاب تو تلگرام هستم جز اونم کلا تلگرام کانال کتاب دارم فقط🤣

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
بامداد خمار چشمهایش ،جای خالی سلوچ،همسایه ها،روزگار سپری شده مردم سالخورده،باغ مارشال،خواجه تاجدار ر ...

ممنون عزیزم 😘❤️❤️🌹

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷