2733
2734
عنوان

برگشتن عشق بعد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 31 پست

تنها دلیلی که احساستون درگیر هست هنوز اینه که این آدم ول می کنه میره و شما فکر می کنین وقتی برگشته یعنی شما رو دوست داره. وگرنه این که ایشون تعهدی ندارن کاملا مشخصه و همه هم این رو متوجه میشن.
این که ایشون میره و میاد شما رو کنجکاو نگه میداره و فکر می کنین باید به دست بیارینش واسه همین فکر می کنین احساستون درگیره.
بهش اهمیت ندین ، به نظرم لازمم نیست حتی جواب بدین بهش چه برسه به این که برین ببینینش . راجع به چی اصن باید صحبت کنین که به قرار حضوری برسه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز عقد نکردی فرصت داری  باهرکدوم دلت هست و شرایط مالی و اخلاقی بهتری داره عقد کن

کسی که باهاش هستم از همه نظر بهتره تحصیلات طاهر اخلاق همه چیز 

فقط شاید کسی که قبلا بوده وضع مالیه بهتری داشته باشه که اون واسم خیلی ملاک نیست 

تنها دلیلی که احساستون درگیر هست هنوز اینه که این آدم ول می کنه میره و شما فکر می کنین وقتی برگشته ی ...

با یه مشاور مشورت کردم گفت عجله نکن به خودت زمان بده اما احساست درگیر نشه

گفت تو این زمان میتونی باز ضعفاشو ببینی

من همین کارو کردم اما متاسفانه این وسط احساسم درگیر شد 

زندگی خودتو خراب نکن.این آدم نمیمونه فقط میره دور میزنه باز برمیگرده به چشم یه گزینه واسه سرگرمی نگا ...

خب آخه خمش میگه دوست دارم و این حرفا

اما مثلا بهش میگم خب حداقل دوست داشتنتو ثابت کن راهی در نظر نداره

میگه من تو رابطه فقط میتونم دوست داشتنمو اثبات کنم 

و این که شرایط ازدواجم نداره

برای کسی که هیچوقت باهات نبوده  چرا فکرت درگیره؟ اصلا نباید ایشونو ببینی و پیام بفرستی

چرا دیگه 

جمعا شاید یه ۶ ماه باهاش بودم

اما خب همون موقع ها خیلی دوستش داشتم 

خب آخه خمش میگه دوست دارم و این حرفا اما مثلا بهش میگم خب حداقل دوست داشتنتو ثابت کن راهی در نظر ند ...

پس دیگه حای شک نیست

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
این آقا پسر تقریبا دوبار انگار رفته بازم پس امکان رفتن هست پس زندگیتو به خاطر همچین آدمی عزیزم خراب ...

اما فکرم خیلی درگیر این آدم شده میخوام فراموش کنم اما نمیتونم😓