2737
2734
عنوان

برگشتن عشق بعد ازدواج

618 بازدید | 31 پست

سلام

یه کمکی میخواستم لطفا تجربیاتتونو بگید 

من حدود ۹ سال پیش با کسی دوست بودم ( مدتش کم بود ) 

بعد تموم شد مجدد بعد چند سال باز ایشون اومدن و چند ماه بودن و باز مثل قبل تموم شد ( خودش میگفت شرایط بدی داشته اون موقع )

من الان تو یه رابطه چند ساله هستم با یه نفر دیگه 

ایشون کاملا ملاکای منو داره و قصدمون ازدواج هست و خانواده ها در جریانن

حالا اون آقا باز پیام داده و میگه دوستم داره ( البته من بهش گفتم با کسی هستم و اون گفت رابطتتو به خاطر من بهم نزن و … و اینم بگم که از همه جا بلاک بودن ) من چند بار دیدمش تا جدی باهاش صحبت کنم اما این وسط احساسم درگیر شده…

واقعا نمیدونم چکار کنم؟!! از به طرف نمیخوام رابطه منطقی که دارم خراب بشه از یه طرف احساسم درگیره 

زندگی خودتو خراب نکن.این آدم نمیمونه فقط میره دور میزنه باز برمیگرده به چشم یه گزینه واسه سرگرمی نگات میکنه کاملا معلومه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با اونی باش که قصد ازدواج باهاش داری

اون قبلی باز میاد یه دوری میزنه  وقتتو تلف میکنه میذاره میره

اون ادم ماندگار زندگی تو نیس  

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740

هنوز عقد نکردی فرصت داری  باهرکدوم دلت هست و شرایط مالی و اخلاقی بهتری داره عقد کن 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

این آقا پسر تقریبا دوبار انگار رفته بازم پس امکان رفتن هست پس زندگیتو به خاطر همچین آدمی عزیزم خراب نکن لطفا 

اون اقاهم همه ملاکاتو دارا و مطمئن هستی قصدش ازدواجه پس لطفا ریسک نکن

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت