2733
2739
عنوان

آشتی با کسی ک قهر کرده

108 بازدید | 11 پست

دوستان عزیزم من هفته پیش با یکی از همکارام ک راهش دوره ب طرز بدی حرف زدم اون شخص هم بلافاصله خدافظی کرد. 

بعد فورا معذرت خواستم حتی فردا طهر مجدد عذر خواستم ولی دیگه حتی پیاممو سین نکرد. 

قبول دارم مقصرم ولی میخام اگر دعایی چیزی بلدین بهم بگید ک بخونم بلکه آشتی کنیم. دیگه غرورم نمیذاره مجدد ازش عذر بخوام

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من با جاریم دوسال نزدیک ۳سال میشه قهرم‌اونم دهنش بده کثیفه بخاطر اون اصلا باهاش حرف نمیزنم خداام‌شکر ک راهم‌دوره باهاش اگ‌یه زمانی خودشم اومد باهام آشتی کنه من مقل اول نمیشم همچنان سرد میشم چون اینجورآدما اشتباهو بازم میکنن

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞
2728
والا من با جاریم دوسال نزدیک ۳سال میشه قهرم‌اونم دهنش بده کثیفه بخاطر اون اصلا باهاش حرف نمیزنم خداا ...

خودم میدونم اشتباه کردم. فقط نمیدونم چکار کنم ک جبران کنم

نشنیدم تاحالا...ولی اگ واقعا همکارت خوبه زنگ بزن بهش حرف دلتو بگو بالاخره تو شاید چیز بدی بهش گفتی ا ...

پیام عذر خواهی دادم ولی جواب نداد اصلا نخوند

2738
خودم میدونم اشتباه کردم. فقط نمیدونم چکار کنم ک جبران کنم

زنگ اینا بزن عادی صحبت کن ک مثلا هیچی نشده بعد بگو ک ببخشیداینا شوخی کردم یا حواسم نبود اینجورحرفا

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞
زنگ اینا بزن عادی صحبت کن ک مثلا هیچی نشده بعد بگو ک ببخشیداینا شوخی کردم یا حواسم نبود اینجورحرفا

سرش خیلی شلوغه. احتمالش هست جواب نده متاسفانه

ب نطرت مجدد بهش پیام بدم یا بازم صبر کنم؟ طرف اقاست

پیامو جواب نمیده احتمالا زنگ بزن

سرش خیلی شلوغه. مشاور کنکوره.احتمالش خیلی بالاس ک جواب تماس نده.