2733
2739
عنوان

امشب میتونه کل زندگیم عوض بشه 😔

882 بازدید | 41 پست

امشب یه اتفاق مهم قراره برام بیفته میشه ازتون خواهش کنم برای حل مشکلم دعا کنین؟ یه صلوات یه سوره یا یه ذکر شاید زندگیمو تغییر بده

خیلیا اینجا میگن دعاهاتون در حق بقیه برآورده میشه واسه منم دعا کنین لطفا🙏

منم برای آرامش و حاجت قلبیتون صلوات میفرستم.

گدای در خانه حسینم❤

دعاکردم

میشه توهم منودعاکنی

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شاالله حاجت روا بشی

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2738

آیت الکرسی میخونم ان شاء الله اونی بشه که صلاحته عزیزم 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
صلوات فرستادم  وته قلبم یقین دارم به خواسستون میرسی

خدا از دهنت بشنوه😢

یعنی میشه بیام بگم همه چیز درست شد؟

چقد پستت حالمو عوض کرد❤ خدا به قلبت آرامش بده عزیزم

گدای در خانه حسینم❤

انشاا... به هرچی میخوای برسی دوستم همچنین همه دوستان،الهی امین      التماس دعا که محتاجم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706