2737
2739
جالبه بدونید هم من و هم شوهرم فامیل راحتی دارید
همین یکشنبه گذشته به من میگفتن تو گرمت نمیشه روسری میزنی
براشون عادی نیست
خیلی احساس غریبی میکنم
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بدون اینکه مستقیم عقابدشون را هدف قرار بدم کار خودم می کنم. روسری دارم، لباس باز حتی توی مجالس زنونه تنم نمی کنم و دخملی با اینکه کوچولوه نمی زارم بپوشه. اولش گیر می دادن بعد چند سال بهم عادت کردن و جلوی من و شو شو خیلی از کارها و حرفها رو سانسور می کنن.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
من وقتی به سن تکلیف رسیدم مامانم یه روز باهام صحبت کرد گفت چادر چیه چه خوبیایی داره اخر هم بهم گفت مختاری تا5 سال بعد با مانتو بودم اما بعد چادر سر کردم خیلی هم چادر رو دوست دارم الان شکر خدا بهم ارامش میده
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2742
همیشه بعضیا سعی میکنن با کلامشون ادیتم کنن
حتی از مردا بخاطر حجابم متلک میشنوم
چکار کنم؟
اینکه زن های دیگه تو مهمونیها با آرایش و موهاشون ولباساشون زیباتر به نظر میرسن
اینکه من و همسرم داریم روز بروز منزویتر میشیم
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
2738
اصلا نباید توجه کنی! فکرکنم خیلی بهشون نزدیک شدید زیادی همدیگرو می بینید. یک کمی فاصله بگیرید و خودتون مشغول چیزهای دیگه بکنید. من هر وق می بینم دیگه دارن شلوغش می کنند درسمو بهانه می کنم می گم امتحان دارم تا مدتی کنار می کشم.
آخه ماریای عزیز خانواده شوهرمن
هفته ای من یه بار و همسرم سه بار بهشون باید سربزنیم
کلا ارتباطات فامیلیشون خیلی زیاده
تو شهر بزرگ یه جاهایی خونه میگیرن که به هم نزدیک باشن
هروقت میریم بقیه فامیلاشونم میبینیم
نه قطع رابطه که اصلا کار پسندیده ای نیست من همیشه فکر می کنم بهترین روش امر به معروف و نهی از منکر اینه که رفتار آدم انقدر پسندیده باشه که دیگران دوست داشته باشن مثل آدم رفتار کن. با قطع رایطه فقط دشمنی ها افزایش پیدا می کنه. من دو سه بار صراحتا گفتم که آدمها باید یاد بگیرن متمدنانه با وجود تفاوتهاشون با هم مسالمت آمیز زندگی کنن، فامیلها هم چون حرف منطقی بود و من با لحن خوبی گفتم قبول کردن.
دیشب یه خانمی رو دیدیم با یه وضع فجیح شوهرم میگه ای بندههای خدا نیست تازه عروسن به خاطر این اینجور وضعی دارن بعد یکم گذشت یه \سر بچه تغریبا 8 ساله داد زد مامان و اومد \یش خانمه هههههههههه همسرم میگه زهرا چه دلیلی داره یه زنی با داشتن بچه ای به این بزرگی اینجور ارایشی کنه و بیاد بیرون؟
بچه ها به نظرتون چرا؟من جوابی نداشتم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
خانواده شوهر منم خیلی به هم نزدیکن توی تهران هم همه تو بک محله خونه داریم. حرکت انقلابی که نمی خواد انجام بدی کم کم. بعدشم اصلا ناراحت نشو که چیزی بهت بگن ما که از پیغمبر خدا بالاتر نیستیم اون همه به خاطر عقابدش اذیت شد. یک چیزی خوندم هفته پیش گفته بود حضرت علی(ع) می فرمایند: المومن کالجبل الراسخ. یعنی مومن کوهه راسخه . انقدر خوشم اومد که نگو. کوه باش ولی در عین حال به کسی توهین نکن من همش از خدا می خوام همه رو از جمله خودم هدایت کنه.
2706