2737
2739

حدود 250 میلیون دارم نمیدونم چطور و کجا سرمایه گذاری کنم میشه راهنماییم کنید و بهترین پیشنهاد رو بدین همه رو می خونمو روش فکر می کنم ممنون

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

طلا بخر 

یا ماشین

یا یه تیکه زمین

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلا بخر  یا ماشین یا یه تیکه زمین

زمین که قیمتش خیلی بالاتر درمیاد فکر نکنم بشه 

ماشین و طلا هم شک دارم تا یکسال چقدر توش سود کنم؟ 

2728

گزینه اول زمین حتی توشهرستان 

گزینه بعدی اگه کاری بلدی باهاش کار کن 

اگه هیچ کدوم نشد طلا دست دوم بخر 

عزیزی که منو ریپلای میکنی اگه حرف چرتی که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم بگی من جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که باهات دهن به دهن بزارم ،پس عقلتو به کار بنداز و خودت احترام خودتو نگهدار 🙂 لطفا برای خوشبختی بچه هام یه صلوات مهمونم کنید❤
زمین که قیمتش خیلی بالاتر درمیاد فکر نکنم بشه  ماشین و طلا هم شک دارم تا یکسال چقدر توش سود کن ...

ممکنه طلا بیاد پایین ، میدونی کع یهو میره بالا یهو میاد پایین

زمین منظورم اینه ی تیکه کوچیک 

اگ ماشین نداری بخر چون ارزونم شع باز یچیز زیر پات هست

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

به نظر من اصلا پولتو راکد نگه ندار 

باهاش کار کن 

اگه فروش بلدی

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2740
به نظر من اصلا پولتو راکد نگه ندار  باهاش کار کن  اگه فروش بلدی

مشگلم همین هست که هیچ کاری بلد نیستم نمیدونم چطور کار آزاد کنم😂