2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم🥺

حتما خیری توش بوده

ان شاءالله بچه بعدی ت صحیح و سالم و صالح تو بغلت باشه بزودی ان شاءالله❤

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
کاش مال منم میفتاد

ووووای نگوووووو😰😰😰

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2738
عزیزم خدا بزرگه منم بچه دومو سه روز پیش تو ۲۱هفتگی سقط کردم 

زن داداش منم توی ۱۴ هفتگی دو هفته پیش سقط شد 

بعد از ده سال باردارشده بود

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
نمیحوامش اصلا کاش سقط میکردم‌خاک تو سرم😪

من با همسرم خییییییییییلی اختلاف داشتم و کلا به فکر جدایی بودم... اطرافیانمون هم همین فکرو میکردن...

زد دخترمو کاملا ناخواسته حامله شدم..

بخدا مثل معجزه شد با اینکه فکر میکردم بعد زایمان جدا میشم اما همه مشکلات و اختلافات دونه به دونه حل شدن زندگی مون از این رو به اون رو شد‌....

با خدا معامله کن ببین چطور برات معجزه میکته..

نگران بچه کوچیکه هم نباش

من دختر و پسر دیگه م شیر به شیرن سختی داره ولی با هم بزرگ میشن و عاشق هم و کمک هم میشن...

هرچقدر اذیت کنن یه خندشونو ببینی همه شو میشوره میبره

2706