2752
2734
عنوان

اگه راست میگین شام چی دارین ؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 91 پست

قرمه سبزی دارم😋

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ناهار نخوردم چون از دیشب داشتم واسه همسرم گرم کردم بخوره حوصله غدا پختن نداشتم 

الان هم حال ندارم پاشم غذا درست کنم دنبال یه بهانه هستم دعوا کنیم با شوهرم غذا نپزم 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناهار نخوردم چون از دیشب داشتم واسه همسرم گرم کردم بخوره حوصله غدا پختن نداشتم  الان هم حال ند ...

پریودی دعوا میخوای ؟ یه چیز سفارش بده بیچاره چه گناهی کرده نقشه میکشی براش 🤣 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731
امروز چقدر اسم این دلبر خوشمزه رو می‌شنوم توی سایت 😁

منظورت ماکارونیه منم عاشقشم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

ما ماکارونی داریم با هات چیپس

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

من امشب عدسی گذاشتم 

چون رژیمم همش دنبال غذا های مفید و کم کالری هستم 

عدسی گزینه خوبیه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
مرغ ترش 🤗

وای ایول ، سبزی مرغ ترش چیه؟  غیر از ترش واش؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
من اگه جای شما ساعت ۶ خورده بودم بدون نون . ساعت ۸ و نیم گشنم میشد 😅😅😅😅 راز موفقیتتون چیه؟

رعایت میکنیم که چاق نشیم دوتامون خیلی وقتی نیست که به وزن ایده آلمون رسیدیم بخاطر همین دیگه خیلی مواظبیم 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

میشه یه صلوات به نیت دام بفرستی🥹