2737
2739
[QUOTE=260565184]طاقچه یه اپلیکیشن هست عزیزم تو بازار بزن طاقچه برات میاد نصب کن رو گوشیت  بعد ...

خدا نکشتت 😅🤣

مفتی فقط کانال تلگرام دارم... ایران صدا هم رایگانه دیگه 

آره باید اشتراک بی نهایت بیخری ببین برا اولین بار فکر کنم بهت تخفیف میده مثلا سی تومن میدی ولی میتونی سه ماه هر چند تا کتاب خواستی بخونی 

خب این خیلی به صرفه ست با پول یه کتاب مثلا بیست نا کتاب خوندی 

حالا تو نمیخواد جو گیر شی از کتاب بزنی🤣 چیپس و پفک و هله هوله کمتر بخور 

ولی اگه میخوای اصلا هزینه ندی باید از همون تلگرام دانلود کنی 

من طاقچه رو بیشتر دوست دارم چون فونتش بهتره 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
😂😂😂توروخدا اسهال شد ؟

بخدا😂 رفته بود پارک رفته بود دستشویی بعدش زنگ زده بود میگفت ای خاک بر سرم که خواستم یه روز خارجکی باشم معده ام جنبه نداره 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداخیلی منودوس داشت که راه دورازدواج کردم باعث شد از آدمای سمی فاصله بگیرم یه سریا رو که خودم گذاشتم ...

از هر چیزی که اذیتت میکنه دوری کن عزیزم ولی مثلا من میگم نمیشه خانواده خودت و افراد درجه یک   رو کنار گذاشت مگر اینکه آسیب های خیلی جدی مثل کتک کاری و اعتیاد باشه 

در مقابل زبانی ها گارد خودت رو داشته باش زیاد قاطی نشو بحث ها رو ادامه نده بی توجه باش و خودت باش 

اما اگر این افراد درجه یک نیستن خب میتونی ارتباط رو خیلی کم و قطع کنی 

دیشب چیشد که ؟ میدونی منم دوست دارم دور شم از همه ،همه از هر دو طرف  همیشه به حامد میگم هی با ...

انشاالله یه خونه مستقل بگیرین سارا جون و راحت باشی. 

2728
دیشب چیشد که ؟ میدونی منم دوست دارم دور شم از همه ،همه از هر دو طرف  همیشه به حامد میگم هی با ...

مهمونی بودیم...فک کن ازم پرسید مهدی زنگ نمیزنه گفت چرا ولی الان سرش شلوغه مشتری داره گفت هنوزم مثل قبل زنگ میزنین داداشم درجابهش گفت بیشترزنگ میزنن😂😂😂الکی قیمت لباساروبالامیگفت درصورتی که من هم قیمت تهران رو دارم هم قیمت اینجارو(الان خونه مامانمم) همسرش خیلی خوبه اصلا اهل پز واینانیست ازم پرسیدهنو اون ساختمونین گفتم آره؛تااززمینی که توتهران داریم پرسید ومنم جواب دادم زنش پاشد رفت🤕بعدیکم که گذشت شروع کردهی از ارث شوهرش گفتن درصورتی که من ازهمه چیشون خبردارم ومیدونم اصلا لزومی نداشت هموناروبگه بهم😂وضع مالیشونم خوبه ها ولی نمیدونم چرااینجوری ان انگارنمیخوان بقیه داشته باشن...موهام صافه میگفت چرا نمیره صاف کنی😂گونه دارم میگفت چرا نمیری گونه بکاری دخترش گفت مامان چی میگی روگونه بازم گونه بکاره😂😂😂آخرین بارکه اون زمین رو خریدیم فهمیدتایه سال بهم زنگ نزد(کاش اصلا نمیگفتم زمین خریدیم ماشین رو فروختیم هی پرسیدبراچی فروختین دیگه محبورشدم بگم)بعدیه سال زنگ زد گفت چهل میلیون امروزطلاخریدم بخدابچش۱۳سالشه اصلا تاریخ ازدواجمون مثل هم نیست که بخوادقیاس کنه.بخوام بگم یه کتاب میشه😂

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
خدا نکشتت 😅🤣 مفتی فقط کانال تلگرام دارم... ایران صدا هم رایگانه دیگه  آره باید اشتراک بی ...

چیس میپس باورت میشه میام آمل فقط میخورم هواش میطلبه ولی تهران نه شاید ماهی یه پفک کوچولوهم نخرم. ول کن چشمم درد میگیره بایدهمون پول رو ببرم چشم پزشکی همون کتاب میخرم😂هیچی مفت بی علت نیست 😂😂😂

مهمونی بودیم...فک کن ازم پرسید مهدی زنگ نمیزنه گفت چرا ولی الان سرش شلوغه مشتری داره گفت هنوزم مثل ق ...

😂😂😂چه آدم عجیبیه 😂😂

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

من شهریورم ،واقعا دوستان زیادی دارم و عاشق دچستامم ،به خصوص دوستای گل تو این گروه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2740

واقعا درسته به نظرم یک اردیبهشت میشناسم ازدواج نمیکرد ،اما یکدفعه با مخالفت شدید خانواده رفت ازدواج کرد ،بخاطر اینکه دختره به خاطر این قید همه رو زده بود ،وگرنه خیلی ها بودن که میتونس ولی همش فراری بود تا این آخری

اینم دقیقا منم 

از هر چیزی که اذیتت میکنه دوری کن عزیزم ولی مثلا من میگم نمیشه خانواده خودت و افراد درجه یک   ر ...

واقعادوری میکنم شاید سالی یکی دوباربریم خونشون اونم خودش زنگ میزنه؛ازین به بعدزیادنزدیک شد میگم زمین خریدیم تا دورشه😂😂😂😂یادمندل خان توجادوگرافتادم دورشودورشو😂😂😂😂

چیس میپس باورت میشه میام آمل فقط میخورم هواش میطلبه ولی تهران نه شاید ماهی یه پفک کوچولوهم نخرم. ول ...

😅🤣🤣🤣

نه بابا من این همه خوندم رفتم بینایی گفت هیچ مشکلی نیست عالی 

2706