2752
2734
عنوان

افسردگی

154 بازدید | 19 پست

من مشکل افسردگی گرفتم حوصله هیچی ندارم نسبت ب همه چی بی حسممم خونوادمم اهمیت ندارد ک من چ حالی دارم فقط دلمه بمیرم حتی حوصله ندارم موهامم شونه کنم هرشبم خواب جن میبینم همیشه یه چیز سیاهه دنبالمه.... هیچکس درکم نمیکنه از درسم زده شدم ..کلاس یازدهم چند وقته دیگه هم امتحان دارم اما نمیتونم بخونم همش به در و دیوار نگاه میکنم از نور بدم میاد تاریکی دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وایی مثل منی منم سال11 این بلاسرم اومدم الانم2ساله پشت کنکورم بنظرم برو پیش روانپزشک و سعی کن ازلحاظ ...

اجی ب هیچی علاقه ندارم من قبلاً درسم عالی بود ب خونوادم میگم حالم خش نی میگن گم شو همش خستم میخابم ... کاش بمیرم

کسی نیست ببرم من حتی هزینه هیچی ندارم نمیتونم بیرون برم ... از آدما بدم میاد دوست ندارم ببینمشون .. ...

قرص آسنترا ۵۰ از داروخانه بگیر شبی یکی بخور بعد از یک هفته دوزش رو بکن ۱۰۰

اجی ب هیچی علاقه ندارم من قبلاً درسم عالی بود ب خونوادم میگم حالم خش نی میگن گم شو همش خستم میخابم . ...

میفهممت منم همه معدلام20 ولی کلا یهوداغون شدم رفتم دیدم دعازدن برم کلاهزارتامشکل پیش اومدبرام بنظرم این دوره س میگذره ولی میتونی باروانشناس تلفنی رایگان حرف بزنی1480کمکت میکنن

بگو یه نفر برات بخره

نمیخرن اجی تو شرایط خونمون نمیدونی داداشم صبح تا شب بیچاره کار می‌کنه ک من درس بخونم   دلمه درس بخونم اما من نمیتونم صبح میگم افسردم میگه مگه عاشقی بخدا روانیم کزدن

2706