2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترانه🥺مامانت تو رویاهای من زندگی میکنه چجوری از اون جا دل میکنی میری خونه ی خودت

اونجا واقعا خیلی قشنگه ولی من فقط تو خونه خودم ارامش دارم بیشتر از دو شب نمیتونم جایی بمونم 😅 تفریحی میرم اونجا😊

2738
سلام دوستان☘️ وقت همگی بخیر💚 کسی کتاب « رند عالم سوز » رو خونده؟؟؟

سلام 

نه متأسفانه اگر میدونی در چه مورد هست و چطوریه لطفا معرفی کن

نور خواهی مستعد نور شو.... 
سلام دوست گرامی  چرا؟؟ شاید تمرکز نداری کتاب روبه زور نخون دلی بخون  اگر کتابی اذیتت میک ...

سلام بله اصلا تمرکز ندارم آخرین کتاب بینایی بود شروع کردم ولی دوسه بار ۴۰صفحه ی اولشو خوندم بازم نتوستم ادامه بدم 😅خیلی ازش تعریف شنیده بودم 

سلام دوست گرامی  چرا؟؟ شاید تمرکز نداری کتاب روبه زور نخون دلی بخون  اگر کتابی اذیتت میک ...

چون کتاب کوری رو خوندم خیلی خوب بود ولی بینایی اصلا جذبم نکرد 

الآنم کتاب در باب حکمت زندگی رو خریدم ولی تمرکز ندارم شروع کنم 

سلام عریزم خوش اومدی عقیده ی من اینه که کتاب خوندن تا زمانی که یک سوال بزرگ تو ذهنت نباشه بی ارزشه. ...

سلام عزیزم ممنون 

قبلا خیلی برام لذت بخش بود حتی کتابی که دوست داشتم رو دو سه بار می‌خوندم طی مثلا دوسال 

ولی هر بار برام تازه بود مثل کتاب عقاید یه دلقک یا دنیای سوفی

ولی الان نمیتونم 

سلام عزیزم ممنون  قبلا خیلی برام لذت بخش بود حتی کتابی که دوست داشتم رو دو سه بار می‌خوندم طی ...

عزیزدلم منم گاهی اوقات از خوندن خسته میشم و سوییچ میکنم روی فیلم دیدن😁خب طبیعیه انسان دنبال تغییره

یمقدار به روحت زمان بده

حل میشه

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
سلام  نه متأسفانه اگر میدونی در چه مورد هست و چطوریه لطفا معرفی کن

یه کتاب در زمینه عرفان و خداشناسیه

شخصی که این کتاب رو بهم معرفی کرده گفته جواب خیلی از سوالات مبهمت رو با خوندن این کتاب میگیری

این کتاب در مورد شخصیه که ابتدا یک آدم جاهل و بی بندوباری بوده که نمیدونم چه جوری به سلوک رسیده🌱

سلام عزیزم ممنون  قبلا خیلی برام لذت بخش بود حتی کتابی که دوست داشتم رو دو سه بار می‌خوندم طی ...

الان صوتی کتابارو گوش کن و کتابایی که دوس داری موضوعشونو 

مثلا من یک مدت عاشق کتابای ژول ورن بودم مثل ذور دنیا در ۸۰ روز ،میخواستم ببینم که تو دوران مدرسه تو توضبحات از نویسندگان و کتاباش میگفتن چیه برم بخونم واقعا خوب بودن ،توی ایران صدا چنتا رمان ژول ورن رایگان صوتیش هست گوش کنید لذت ببرید 

بعد یک مدت گفتم بزار از کتاب نویسندگان ایرانی رمان های معروف رو بخونم یا گوش کنم بلاشک کتاب های آبنبات هل دار دارچینی پسته ای و سال سیل ،که کارای مهرداد صدقی هستن چنان مجذوبم کردن که حال دلم خوب شد هم مارو به دهه ۷۰ ۶۰ میبردن و ارامش و سادگی و صفای اون دوران هم باعث خنده میشدن

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا