2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به به سارا جون استفاده کردیم.  منم دیروز یه مبحثی در مورد نور شنیدم که در دنیا و اخرت چگونه هس ...

خیلی هم خوب توضیح دادی گلی ممنون 

هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2728
بچه ها من چند روزه خونه ام خیار شور درست کردم  مربای به با شیره انگور درست کردم  کلی خیا ...

به به کدبانوی تمام عیار 😍😍 نوش جونت چه همه کار مفید آفرین بهت ترانه جان خوشم میاد فعالی 

داری چی میخوای ترانه؟؟ خواهرت بهتره؟؟ 

کیفیت کجا بود بابا لطف داری منم دست و پا شکسته پیش میرم 

متوجه منظورت نشدم گلی

یعنی من بازم کتاب نمیخونم 😶😑

نمیدونم چرا نمیتونم بخونم 😑😕

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738
به به کدبانوی تمام عیار 😍😍 نوش جونت چه همه کار مفید آفرین بهت ترانه جان خوشم میاد فعالی  دار ...

عاااا یادم رفت بگم شیرینی کشمشی هم درست کردم تعریف نباشه خوب شده بود😅😄

آن سوی مرگ 

اختلال شخصیت مرزی 

و جدیده ک اضافه شده 

ماجرای فکر آوینی 

کاهن معبد جینجا

خواهرم رو به بهبوده ولی خودم بخاطر فشار این چند وقت یهو از نظر روحی خالی کرده بودم برگشتم خونه یه ذره ب زندگیم رسیدم بهتر شدم... از طرفی همسرم مشکل کاری داره این کارهای کدبانویی رو میکنم جو خونه لطیف بشه😁 حساس شده با یه من عسل نمیشه سمتش رفت🤭🤪 البته تلاش میکنه خوب باشه ولی خوب واقعا تحت فشاره منم این چند وقت نبودم پیشش خیلی گوناه داره🥲😔

😂😂🤣 الهی 😁 عزیزم اشکالی نداره صوتی رو امتحان کردی؟ 

نه 

ولی فک کنم از اون خوشم بیاد ❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
عاااا یادم رفت بگم شیرینی کشمشی هم درست کردم تعریف نباشه خوب شده بود😅😄 آن سوی مرگ  اختلال ش ...

به به تعریف داره بانو گل کاشتی 

تو هم مثل منی چند تا رو با هم میخونی 😁

حق داری عزیزم هم خودت هم همسرت واقعا شرایط سختی داشتین الحمدالله که ختم بخیر شد  شوهرت یکی دو روز دیگه از غار تنهاییش میاد بیرون مگه میشه شیرینی کشمشی دست‌پخت بانو رو بخوره و اوکی نشه 😍دمت گرم که بفکر کانون خانواده هم هستی 

به دوستی باهاتون افتخار میکنم ها 

به به کدبانوی تمام عیار 😍😍 نوش جونت چه همه کار مفید آفرین بهت ترانه جان خوشم میاد فعالی  دار ...

در روزگاری که خیلیا بلد نیستن سوزن یا قیچی دست بگیرن شما پادشاهی کن🥰

مثلا منم تولید محتوا کردم 😅

در روزگاری که خیلیا بلد نیستن سوزن یا قیچی دست بگیرن شما پادشاهی کن🥰 مثلا منم تولید محتوا کردم 😅

🤣🤣🤣 خوب بود امیدی بهت هست 😁